آخوندی از پروژه های عمرانی و راهسازی شهرستان پارس آباد بازدید کرد

به گزارش خبرنگاران، عباس آخوندی در سفر یک روزه خود به شمال استان اردبیل و شهرستان مرزی پارس آباد که از ظهر امروز آغاز شد، از پروژه بیمارستان در دست اجرا و جاده پارس‌آباد و سریند بازدید و مشکلات پیش روی این طرح ها را بررسی کرد.

آخوندی از پروژه های عمرانی و راهسازی شهرستان پارس آباد بازدید کرد

وزیر راه و شهرسازی در ابتدای سفر به این شهرستان از بیمارستان در دست اجرای شهدای پارس آباد بازدید کرد. این بیمارستان 160 تختخوابی به عنوان یکی از نیازهای درمانی و بهداشتی منطقه در تقریبا به اتمام رسیده و بزودی بهره برداری خواهد شد.

یکی از انتقادات به این پروژه روند اجرایی طولانی آن است که گفته شده به دلیل عدم تامین اعتبارات طی سال های قبل با رکود مواجه بوده است.

برای ساخت این بیمارستان 16 تختخوابی اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال هزینه شده است. با بهره برداری از این مرکز درمانی مشکلات این حوزه در شمال استان اردبیل مرتفع خواهد شد.

آخوندی در عین حال از پروژه چهار بانده کردن جاده پارس آباد - سربند به عنان یکی از طرح های مهم جاده ای در استان اردبیل و شمالغرب کشور بازدید کرد.

این جاده در عین حال که به عنوان جاده پرتردد و ترانزیتی شناخته می شود به دلیل مشکلات موجود جزو راه های حادثه خیز استان بوده و چهار بانده کردن این مسیر جزو اولویت های حوزه راهسازی در استان محسوب می شود.

یکی از مشکلات طرح چهار بانده کردن راه ارتباطی پارس آباد - سربند بحث اعتباری است.

گفته می شود وزیر راه و شهرسازی علاوه بر این، از پایانه مرزی بیله سوار بازدید و با مسئولان استانی جلسات مشترک برگزار خواهد کرد.

قرار است عباس آخوندی از شهرستان پارس آباد راهی استان آذربایجان شرقی شود.

منبع: mehrnews.com

به "آخوندی از پروژه های عمرانی و راهسازی شهرستان پارس آباد بازدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با آخوندی از پروژه های عمرانی و راهسازی شهرستان پارس آباد بازدید کرد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید