شروع عملیات اجرایی احداث خط لوله فاضلاب مسکن مهر پردیسان

به گزارش بهترین مارکت، عملیات اجرایی احداث شبکه فاضلاب اضطراری مسکن مهر پردیسان صبح شنبه 16 آذر با حضور استاندار قم شروع شد.

شروع عملیات اجرایی احداث خط لوله فاضلاب مسکن مهر پردیسان

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، عملیات اجرایی احداث شبکه فاضلاب اضطراری مسکن مهر پردیسان صبح امروز با حضور بهرام سرمست استاندار قم شروع شد.

صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در این مراسم گفت: با توجه به مسائل 40 هزار واحد مسکن مهر پردیسان، فاضلاب 27 هزار واحد پیش از این به شبکه فاضلاب متصل شده بودند، اما به علت قطر کم لوله های این راستا عملیات تعویض 4 کیلومتر از این شبکه امروز شروع شد.

او اضافه نمود: در این طرح اضطراری، لوله هایی به قطر 1200 میلی متر جایگزین خواهد شد و انتظار داریم طبق برنامه در مدت 6 ماه این طرح را به سرانجام برسانیم. اعتبار اجرای این طرح را 25 میلیارد تومان اعلام نمود.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گفت با اجرای این طرح فاضلاب مسکن مهر پردیسان به صورت موقت به تصفیه خانه های فعلی قم منتقل میگردد.

صادق پور اضافه نمود: دفع فاضلاب این منطقه احتیاج به احداث تصفیه خانه دائمی در پردیسان دارد که مشکل زمین اختصاص یافته به احداث تصفیه خانه حل شده است و پیش بینی میکنیم بودجه مورد احتیاج در سال آینده یا سال بعد ازآن تامین گردد.

او گفت: سیزده هزار واحد باقی مانده مسکن مهر از چهل هزار واحد موجود با ساخت تصفیه خانه جدید به شبکه فاضلاب متصل خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 بهمن 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 640

به "شروع عملیات اجرایی احداث خط لوله فاضلاب مسکن مهر پردیسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع عملیات اجرایی احداث خط لوله فاضلاب مسکن مهر پردیسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید