استقبال وزیر خارجه ارمنستان از توسعه روابط تهران و ایروان

سفیر ایران در ایروان با زهراب مناتساکانیان وزیر امور خارجه دیدار کرد و با اشاره به کوشش های مسئولان و مقام های عالیرتبه دو کشور برای توسعه مناسبات در تمامی زمینه ها اظهار کرد: باید تمام کوشش خود برای ارتقای روابط فیمابین و دستیابی به توافقات متعدد میان دستگاهها و وزارتخانه های دولتی بکار گیریم.

استقبال وزیر خارجه ارمنستان از توسعه روابط تهران و ایروان

به گزارش خبرنگاران، سید کاظم سجادی، سفیر ایران در این دیدار آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای توسعه همکاری ها در زمینه های مختلف از جمله انرژی، حمل و نقل، ارتباطات و مبادلات مالی و تجاری ابراز داشت.

وی همچنین بر ثمر بخش بودن برگزاری شانزدهمین کمیسیون مشترک همکاری های مالی فیمابین تاکید نمود.

مناتساکانیان وزیر امور خارجه ارمنستان نیز با استقبال از توسعه مناسبات فیمابین گفت: طرف ارمنی نهایت کوشش خود را برای عملیاتی کردن توافقات بین دو کشور بکار خواهد بست.

وزیر امور خارجه ارمنستان از توسعه مناسبات با جمهوری اسلامی ایران در کلیه زمینه ها پیشنهادی استقبال کرد و اضافه نمود: ایران و ارمنستان باید در شرایط سخت بین المللی روابط خود را بر اساس تعقل، منطق و استفاده از تمامی راهکارهای ممکن به صورتی سودمند و با در نظرداشت منافع دوجانبه پیگیری نموده و اجازه هیچ گونه خللی در ارتقای روابط دوجانبه را ندهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 12 خرداد 1398 شناسه مطلب: 155

به "استقبال وزیر خارجه ارمنستان از توسعه روابط تهران و ایروان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال وزیر خارجه ارمنستان از توسعه روابط تهران و ایروان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید