استقرار پایگاه های جلب مشارکت های مردمی در دهه پایانی صفر

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: به منظور حمایت از ایتام و خانواده های محسنین و جمع آوری نذورات و یاری های نقدی نیکوکاران و عزاداران، پایگاه هایی در سطح استان و مشهد در روزهای پایانی ماه صفر مستقرخواهد شد.

استقرار پایگاه های جلب مشارکت های مردمی در دهه پایانی صفر

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد خراسان رضوی، حسین گیلاسی اظهار کرد: سال جاری کمیته امداد در روزهای انتهای ماه صفر نسبت به ایجاد 46 پایگاه جذب حامی در طرح های اکرام ایتام، محسنین، نذورات و خیرات نیکوکاران اقدام نموده است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی عنوان نمود : در این ایام 17 پایگاه در مشهد و 29 پایگاه در سطح شهرستان های استان مستقر خواهد شد. این پایگاه ها از امروز ( شنبه) شروع و تا سه شنبه 7 آبان ماه ادامه دارد و ساعت کاری این پایگاه ها در شهرستانها از 8 صبح تا انتها مراسم عزاداری و در مشهد از 8 صبح شروع و تا ساعت 23 شب به انتها خواهد رسید.

گیلاسی در مورد نحوه حمایت حامیان از این بچه ها، بیان نمود: هر فرد می تواند ماهیانه با واریز حداقل 50 هزار تومان به حساب بچه ها یتیم، حامی ایتام گردد. همچنین حامیان می توانند مبلغ مورد نظر را به طور مستقیم به حساب بچه ها و یا حساب های دارای شناسه واریز نمایند.

وی با اعلام این که اکنون حدود 23 هزار کودک یتیم و محسنین تحت حمایت خدمات این نهاد هستند، گفت: طرح اکرام ایتام به حمایت از بچه ها یتیم به علت فوت پدر و طرح محسنین نیز به حمایت از بچه ها خانواده های نیازمند دارای پدر که به دلایلی مانند بیماری، ازکارافتادگی، طلاق و زندان در کنار خانواده خود نیستند و نمی تواند مخارج زندگی را تأمین نمایند، پرداخت می گردد

مردم استان می توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه های کمیته امداد، به وسیله شماره گیری کد دستوری # 051 8877 ، مراجعه به سایت emdad.ir و پرداخت به وسیله خودپردازها، در این عمل خداپسندانه یاری به بچه ها نیازمندو مددجویان مشارکت و همکاری داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1398 بروزرسانی: 22 آذر 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 550

به "استقرار پایگاه های جلب مشارکت های مردمی در دهه پایانی صفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقرار پایگاه های جلب مشارکت های مردمی در دهه پایانی صفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید