افتتاح نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من در قم

نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من، با هدف معرفی توانمندی های غنچه های هلال احمر استان قم افتتاح شد.

افتتاح نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من در قم

به گزارش خبرنگار از، محمد گل فشان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در افتتاحیه نمایشگاه تخصصی ویژه کودک گفت: نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من، آبان ماه امسال و به مناسبت 72 سالگی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برپا شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم اضافه نمود: در این نمایشگاه که از 21 تا 24 آبان ماه با مشارکت، مهد کودک های فعال استان قم دایر است.

او اظهار داشت: در این نمایشگاه تخصصی که با رویکرد معرفی فعالیت های و توانمندی های بچه ها برپا شده است 20 مهد کودک فعال در کانون غنچه های هلال حضور دارند.

گل فشان شرح داد: بیش از 30 غرفه متنوع در بخش های مختلف نمایش و سرود و کاردستی و صنایع دستی ویژه بچه ها و برای بازدید عموم مردم در این نمایشگاه طراحی شده است و تهیه وسایل کاربردی با مواد بازیافتی نیز در راستای حمایت از محیط زیست از دیگر غرفه های این نمایشگاه به شمار می رود.

او با بیان اینکه در این نمایشگاه غرفه های بازی و هیجان و مسابقات ورزشی و تفریحی آماده ارائه خدمات به کوردکان است، اظهار داشت: در حاشیه نمایشگاه نیز مسابقات رالی ماشین های کنترلی و بازی های رایانه ای ویژه بچه ها همراه با اهدای هدایا برگزار می شود.

او درباره اهداف مهم برپایی این نمایشگاه اضافه نمود: تبیین حقوق کودک و آشنایی بچه ها با این حقوق، معرفی توانمندی های غنچه های هلال احمر و فعالیت های سازمان جوانان در این کانون؛ همراه با آموزش های مختلف و همراهی والدین با بچه ها و انجام بازی های مشترک از جمله اهداف این نمایشگاه تخصصی است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با تاکید بر اینکه نمایشگاه کودک توانای سرزمین من با موضوع معرفی فعالیت های اعضای کانون های غنچه ها از سوی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر برپا شده است، گفت: این تلاش با مشارکت استانداری و شهرداری و بهزیستی استان قم همراه بوده است.

گل فشان به تاکید بر اینکه در این نمایشگاه، آموزش های امدادی ویژه بچه ها ارائه می شود شرح داد: عموم شهروندان می توانند از صبح ها ساعت 10 تا 13 و عصر ها از 16 تا ساعت 22 از نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه های استان قم برپا شده است بازدید کنند.

الف

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 15 دی 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 602

به "افتتاح نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح نمایشگاه تخصصی کودک توانای سرزمین من در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید