انصاری فرد: مسائل مالی پرسپولیس را به حداقل می رسانیم، امیدوارم ثبات مدیریتی ادامه دار باشد

به گزارش بهترین مارکت، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: مسائل مالی پرسپولیس را به حداقل می رسانیم و با اقتدار به جلو حرکت می کنیم.

انصاری فرد: مسائل مالی پرسپولیس را به حداقل می رسانیم، امیدوارم ثبات مدیریتی ادامه دار باشد

به گزارش محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیسدرباره این که بعد از چند سال به خانه خود پرسپولیس بازگشته است، گفت: ظرف 10 روز اخیر این اتفاق رخ داد و جلساتی را در این چند روز با سلطانی فر (وزیر ورزش) و داورزنی داشتم و آن ها تصمیم گرفتند که این اتفاق رخ دهد و امروز (سه شنبه) در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرعامل انتخاب شدم.

انصاری فرد درباره این که با وجود مسائل مالی قبول کرده که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شود، گفت: جلسه ای امروز با اعضای هیئت مدیره داشتم، خوشبختانه زحمات زیادی عرب و اعضای هیئت مدیره در زمینه مالی کشیدند. مسائل مالی همواره در باشگاه پرسپولیس وجود داشته است و امیدوارم با تصمیمات هیئت مدیره به خصوص من به عنوان مجری سیاست گذاری ها بتوانیم مسائل مالی باشگاه را به حداقل برسانیم و با اقتدار رو به جلو حرکت کنیم.

کسب 3 جام مهمترین هدفمان در پرسپولیس است

مدیرعامل جدید پرسپولیس درباره مهمترین هدفش در باشگاه پرسپولیس چیست، گفت: مهمترین هدفمان قهرمانی در هر سه جام لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا است. با پتانسیلی که بازیکنان، کادر فنی و اعضای هیئت مدیره دارند قهرمانی در 3 جام امکان پذیر است.

هیچ اتفاقی برای پرسپولیس رخ نمی دهد

انصاری فرد درباره بدهی های باشگاه پرسپولیس و این که گفته می شود احتمال حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان آسیا به علت بدهی وجود دارد، گفت: بله موضوع بدهی در جلسه امروز هیئت مدیره مطرح شد و انشالله این موضوع را حل می کنیم و هیچ اتفاقی برای باشگاه پرسپولیس رخ نمی دهد.

مسائل مالی را در آینده ای نزدیک حل می کنیم

او درباره این که در زمانی که مدیرعامل پرسپولیس بود حامی مالی خوبی جذب کرده است و برنامه ای برای حل مسائل مالی دارید، شرح داد: بله به طور مسلم این اتفاق رخ می دهد و با تصمیماتی که در هیئت مدیره گرفته شده و امروز هم بحث مالی در جلسه هیئت مدیره مطرح شد مشکل مالی خود را در آینده ای نزدیک حل می کنیم تا هیچ مسئله ای برای ادامه فصل نداشته باشیم.

انصاری فرد درباره اینکه استعفایش از فوتسال ارتباطی به حضورش در پرسپولیس داشت، گفت: حاضرم قسم بخورم که استعفایم از فوتسال ارتباطی به این موضوع نداشت و انتخابم به عنوان یکی از کاندیدا های مدیرعاملی پرسپولیس از 10 روز پیش رخ داد در حالی که من از 15 تیرماه به تاج گفتم که اگر این اتفاقات رخ بدهد از سمتم در فوتسال استعفا می دهم. من اصلا به فکر باشگاه پرسپولیس نبودم و از 10 روز قبل با من برای حضور در پرسپولیس صحبت شد و استعفایم در فوتسال ارتباطی به بازگشتم به پرپسولیس نداشت.

من به عنوان مجری مصوبات باشگاه پرسپولیس را اجرا می کنم

مدیرعامل جدید پرسپولیس درباره اینکه حامی مالی تخصصی برای باشگاه در نظر می گیرد، گفت: طرحم این است که با اعضای هیئت مدیره مشورت و همفکری کنیم و در آنجا تصمیم گیری کنیم و من به عنوان مجری مصوبات را اجرا کنم. همه مسائلی که در باشگاه پرسپولیس رخ می دهد باید در هیئت مدیره بحث و تصمیم گیری شود و به همفکری کامل برسیم و من اجرایش کنم.

انصاری فرد درباره بدهی های باشگاه پرپسولیس گفت: ما در حال بررسی هستیم تا ببینیم میزان بدهی ها چقدر است و تعهداتی داریم که آن ها را یکی به یکی پرداخت می کنیم.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره اینکه تغییرات مدیریتی ایجاد می کند یا نه! گفت: اعضای هیئت مدیره ما تغییر نکرده است، اما در مورد تغییرات در ارگان باشگاه ها باید بنشینیم و تصمیم گیری کنیم. به هر حال تغییرات در باشگاه رخ می دهد.

انصاری فر در درباره رای سوپرجام گفت: انشالله این موضوع را پیگیری می کنیم و به اطلاع عموم می رسانیم.

مدیرعامل جدید پرسپولیس درباره اینکه از پیشکسوتان در باشگاه استفاده می کند، گفت: من خودم از پیشکسوتان پرسپولیس هستم و به طور حتم آن ها را دعوت کرده و از آن ها در باشگاه استفاده می کنیم.

سعی می کنیم تغییرات آسیبی به تیم پرسپولیس نرساند

انصاری فرد درباره تغییرات متعدد مدیریت در باشگاه پرسپولیس و تعویض 3 مدیرعامل در این باشگاه در یک سال اخیر گفت: به هر حال تغییرات رخ داده است و ما هم سعی می کنیم تغییرات در مدیریت به شاکله اصلی باشگاه و تیم آسیبی نرساند و با مقام بالاتر و اعضای هیئت مدیره تعامل می کنیم. ما دوست داریم آرامش در پرسپولیس همچنان ادامه داشته باشد. هر جا موفقیت بوده است به علت ثبات مدیریتی بوده است و ما هم با تمام توان خود کار می کنیم و امیدوارم این ثبات ادامه داشته باشد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 335

به "انصاری فرد: مسائل مالی پرسپولیس را به حداقل می رسانیم، امیدوارم ثبات مدیریتی ادامه دار باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصاری فرد: مسائل مالی پرسپولیس را به حداقل می رسانیم، امیدوارم ثبات مدیریتی ادامه دار باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید