ایجاد جایگاه خانواده در ورزشگاه ها ویژه پدران و فرزندان!

به گزارش خبرنگاران، در این نشست محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ، محمد حسین حمیسی رئیس حراست فدراسیون فوتبال، غلامحسین زمان آبادی مشاور فرهنگی فدراسیون، محمدرضا تهرانی نایب رئیس جمعیت حامیان هوادار و حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، ابراهیم شکوری معاون دبیر کل فدراسیون فوتبال به همراه اعضای کانون هواداران پرسپولیس و استقلال و شماری از فعالان عرصه فرهنگی و جامعه شناسان حضور داشتند.

ایجاد جایگاه خانواده در ورزشگاه ها ویژه پدران و فرزندان!

در این نشست در مورد دلایل رفتارهای پرخاشگرانه برخی از تماشاگران و روش های پیشگیرانه بحث و گفت و گو گشت. یکی از مباحث مهم در این جلسه طرح ویژه جایگاه خانواده در ورزشگاه بود که مقرر گشت سه جایگاه 5 و 6 و 7 در ورزشگاه آزادی به خانواده ها (پدران و فرزندان) اختصاص پیدا کند.

همچنین در این جایگاه مخصوص نصب شماره صندلی و کنترل دقیق تماشاگران، سر دادن شعارهای فرهنگی و با نشاط و نصب تابلو ویژه انجام گردد. باشگاه ها نیز مکلف گشتند جهت برطرف مشکلات فروش بلیت الکترونیکی در باشگاه ها و همچنین استفاده از همیاران هواداران آموزش دیده اقدام فوری انجام بدهند. با اجرای بلیت فروشی الکترونیکی تماشاگران با مشکلات کمتری در ورزشگاه ها حاضر می شوند.

همچنین قانون اختصاص 10 درصد سکوهای ورزشگاه به تماشاگران میهمان در مسابقات اجرایی گردد. مقرر گشت دومین جلسه این کارگروه شنبه 27 مرداد ماه در سالن روابط عمومی فدراسیون فوتبال با حضور دبیر کل فدراسیون فوتبال برگزار گردد.

به گزارش خبرنگاران، در خبر انتشار یافته از سوی سازمان لیگ اشاره ای به حضور بانوان نگشته و به نظر می رسد این طرح برای حضور مردان اجرا خواهد گشت. طرحی که اگر بدون حضور بانوان باگشت به هیچ عنوان جدید نیست چرا که قبل از این هم پدران با فرزندان پسر خود می توانستند به ورزشگاه بروند. شاید فقط جایگاه شان تغییر خواهد نمود!

منبع: mehrnews.com
انتشار: بروزرسانی: 3 شهریور 1397 شناسه مطلب: 35

به "ایجاد جایگاه خانواده در ورزشگاه ها ویژه پدران و فرزندان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد جایگاه خانواده در ورزشگاه ها ویژه پدران و فرزندان!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید