بازدید ایوانکا ترامپ از مرکز فضایی جانسون

به گزارش بهترین مارکت، ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا روز گذشته از مرکز فضایی جانسون(Johnson Space Centre) بازدید و سپس طی یک مکالمه تلفنی با ایستگاه فضایی بین المللی دیدار خود را به انتها رساند.

بازدید ایوانکا ترامپ از مرکز فضایی جانسون

به گزارش خبرنگاران و به نقل از اسکای نیوز، ایوانکا ترامپ، دختر و مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا روز گذشته طی بازدید از پایگاه فضایی جانسون ناسا در تگزاس، با خوشامدگویی یک فضانورد روسی روبرو شد.

ایوانکا ترامپ روز پنجشنبه از مرکز فضایی جانسون بازدید کرد و در آنجا فرصت مصاحبه با خدمه ایستگاه فضایی بین المللی نیز برای او فراهم شد.

از جمله کسانی که ایوانکا با آنها مصاحبهی تلفنی داشت اولگ آرتمیوف(Oleg Artemyev) فضانورد روسی ایستگاه فضایی بین المللی بود.

اولگ آرتمیوف این مکالمه را فرصتی برای ابراز محبت خود نسبت به ایوانکا ترامپ شمرد و گفت: من فکر می کنم شما یک فرد بسیار مهربان و خوبی هستید، هنگامی که شما را در کانال تلویزیونی و اخبار می بینم، روحیه من بسیار خوب می گردد.

سخنان محبت آمیز وی لبخند را بر صورت ایوانکا ترامپ نشاند و سپس او در پاسخ به اولگ آرتمیوف گفت: از صحبت با شما بسیار هیجان زده هستم ودر کودکی همیشه رویای اکتشاف ستارگان را در سر داشتم. من همیشه می خواستم به فضا بروم. اکنون شما رویای من را از بودن در آنجا به تحقق رساندید.

ایوانکا ترامپ به همراه تد کروز (Ted Cruz) سیاستمدار آمریکایی و سناتور ایالات متحده در تگزاس از مرکز فضایی جانسون بازدید کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 دی 1397 بروزرسانی: 23 دی 1397 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 93

به "بازدید ایوانکا ترامپ از مرکز فضایی جانسون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید ایوانکا ترامپ از مرکز فضایی جانسون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید