برانکو: پول نگرفته ام اما اشتیاق بازیکنان باعث گردیده در پرسپولیس بمانم، همین فردا می توانم به خانه برگردم، طرفداران دوست دارند در کهکشان هم قهرمان شویم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس تاکید نمود در این فصل پولی نگرفته و همین فردا می تواند به خانه برگردد اما اشتیاق شاگردانش باعث گردیده به کارش ادامه دهد.

برانکو: پول نگرفته ام اما اشتیاق بازیکنان باعث گردیده در پرسپولیس بمانم، همین فردا می توانم به خانه برگردم، طرفداران دوست دارند در کهکشان هم قهرمان شویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس گفت: طبیعی است که همه برای بازی با السد هیجان داریم. تنها تیمی هستیم که دو بار متوالی راهی این مرحله از مسابقات گردیده ایم.

وی اضافه نمود: بازیکنان انگیزه زیادی برای بازی رفت مقابل السد دارند اما متاسفانه برای این دیدار چند بازیکن خوب مان را در اختیار نداریم. کامیابی نیا، انصاری و ماهینی که قطعا نیستند و سیدجلال هم امروز کسالت داشت که به وی گفتیم به منزل رفته و استراحت کند. لازم نیست بگویم این نفرات چقدر برای تیم مهم هستند. با همه این حرف ها خوشحالیم که در این مرحله هستیم و به خودمان افتخار می کنیم. با لیاقت تمام به این مرحله رسیدیم و همه یادشان رفت که چطور از سد تیمی مثل الدحیل گذشتیم. بقیه نفرات کاملا سرحال و قبراق هستند و آمادگی خود را در بازی با سپیدرود و دربی نشان دادند.

برانکو ایوانکوویچ در واکنش به این سوال آیا قصد دارد در بازی با السد از یکی از نفرات جوان تیمش استفاده کند در شرایطی که چاره ای جز این کار ندارد؟ مطرح کرد: بله آن فردی که بازی خواهد نمود در تمرینات روز های آتی معین خواهد شد. ما هنوز 3 جلسه تمرین دیگر برای این بازی داریم و همه نفراتی که با ما هستند، لیاقت حضور در تیم را دارند. ما حداکثر اعتماد را به جوانان مان داریم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به حرف های اخیر فریرا مبنی بر اینکه السد در بازی رفت احتیاج به برد پرگل دارد تا کار پرسپولیس را تمام کند، یاد آور شد: من به فلسفه کاری خود اعتقاد دارم و در قطر با همان شیوه همیشگی مان بازی خواهیم کرد. قطعا بازی سختی را پیش رو داریم و با اعتمادی که به بازیکنان تیمم دارم به دنبال کسب بهترین نتیجه در قطر هستیم.

وی راجع به اینکه با صعود متوالی پرسپولیس به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان حالا همه طرفداران از پرسپولیس انتظار صعود به فینال مسابقات را دارند، اظهار داشت: بله خب ما واقفیم که طرفداران از ما توقع دارند در کهکشان ها هم قهرمان شویم! آنها همیشه حداکثر توقع را از تیم شان دارند اما واقعیت این است که پرسپولیس با لیاقت تمام راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان گردیده است. هدف ما رفتن به فینال است اما فوتبال قابل پیش بینی نیست و ممکن است هر اتفاقی رخ دهد. در بازی با الدحیل بازیکن حریف با کمرش گل زد که خیلی اتفاق عجیبی بود.

برانکو همچنین در ارتباط با اظهارات اخیر حمیدرضا گرشاسبی در مورد اینکه برانکو و دیگر خارجی های پرسپولیس 5 ماه است حقوق نگرفته اند و حتی می توانند قراردادشان را یک طرفه فسخ نمایند، گفت: گرشاسبی واقعیت را گفته است، چون من هنوز طلب فصل پیش خود را از باشگاه نگرفته ام و بابت این فصل هم یک ریال هم دریافت نکرده ایم. به هر حال انگیزه و اشتیاق بازیکنان در تمرینات و بازی ها باعث گردیده که ما بمانیم و به کارمان ادامه دهیم در حالی که همین فردا می توانیم به خانه مان برگردیم. این روند هم معین نیست تا چه زمانی ادامه پیدا خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 9 بهمن 1397 شناسه مطلب: 102

به "برانکو: پول نگرفته ام اما اشتیاق بازیکنان باعث گردیده در پرسپولیس بمانم، همین فردا می توانم به خانه برگردم، طرفداران دوست دارند در کهکشان هم قهرمان شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو: پول نگرفته ام اما اشتیاق بازیکنان باعث گردیده در پرسپولیس بمانم، همین فردا می توانم به خانه برگردم، طرفداران دوست دارند در کهکشان هم قهرمان شویم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید