راهنمای دریافت بلیط هواپیما بانکوک تایلند

بانکوک یکی از پررفت و آمدترین شهرهای دنیا به شمار می رود . روزانه پروازهای زیادی از کشورهای مختلف دنیا در فرودگاه های بانکوک به زمین می نشینند . پاییز و زمستان فصول گردشگری در بانکوک محسوب می شوند و اگر شما در این زمان ها قصد سفر دارید ، باید از ماه ها قبل بلیط هواپیما بانکوک را رزرو کنید . در ادامه اطلاعات بلیط و پروازهای بانکوک را خواهید دید .

راهنمای دریافت بلیط هواپیما بانکوک تایلند

با تور تایلند ارزان از زیباترین کشور جنوب شرقی آسیا دیدن کنید.

بلیط هواپیما بانکوک

ایرلاین های مختلفی به بانکوک سفر می نمایند . ماهان ، تای ایرویز ، عمان ایر ، ایراسیا ، امارات ، الاتحاد ، گلف ایر و امارات از ایرلاین های محبوب سفر به بانکوک هستند . در این بین تنها ماهان و تای ایرویز پروازهای مستقیم به بانکوک دارند و دیگر ایرلاین های غیر مستقیم می باشند . بنابراین بلیط های ماهان و تای ایرویز محبوبیت بیشتری دارند و زود فروخته می گردد و مسلما قیمت بالاتری دارند . مخصوصا در ماه هایی همچون کریسمس ، اسفند ماه ، فروردین و نوروز از ماه ها قبل برای خرید بلیط های هواپیما بانکوک اقدام کنید . فرودگاه اصلی بانکوک ، فرودگاه سووارنابومی می باشد .

قیمت بلیط هواپیما بانکوک

هزینه بلیط هواپیما بانکوک به عوامل مختلفی همچون ایرلاین ، نوع پرواز (مستیقم یا غیرمستقیم بودن) و فصل سفر بستگی دارد . به طور معمول قیمت بلیط رفت و برگشت بانکوک در حدود یک میلیون و نهصد تومان می باشد . در فصول خلوت می توانید بلیط های لحظه آخری بانکوک در حدود یک و نیم میلیون تومان بخرید .

منبع: لذت سفر
انتشار: بروزرسانی: 1 مرداد 1398 شناسه مطلب: 239

به "راهنمای دریافت بلیط هواپیما بانکوک تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهنمای دریافت بلیط هواپیما بانکوک تایلند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید