بهتاش آدرس مخالفان شفر را می دهد؛ یک مدیر خارج نشین

پستی که شفر در اینستاگرام منتشر کرد خطاب به اعضای کمیته فنی نیست و طرفداران می دانند مخاطب شفر چه کسی بود.

بهتاش آدرس مخالفان شفر را می دهد؛ یک مدیر خارج نشین

پست اینستاگرامی وینفرد شفر بعد از برد پرگل آبی ها برابر پیکان حسابی جنجالی شده است. شفر چند روز پیش در بخشی از پست اینستاگرامی در صفحه رسمی خود نوشت: می خواهم یک درخواست کوچک کنم،شما دردسرسازها، شما افراد موذی که در زمان بحران به پشت ما خنجر می زنید،دیگر برنگردید، تبریک نگویید و وانمود نکنید که بخشی از خانواده استقلال هستید! فوتبال ورزشی احساسی، پر از عشق، پر از استرس و تنش، پیروزی و شکست است، شما به جرات، شخصیت و شان احتیاج دارید تا بر لحظات سخت چیره شوید و متاسفانه هر کسی اینها را ندارد. اگر نمی توانید تحت فشار وفادار بمانید، ورزش اشتباهی را دنبال می کنید!

بعد از این صحبت ها یکی از رسانه ها مطرح نمود که شفر به کمیته فنی استقلال حمله نموده و از اعضای کمیته فنی انتقاد نموده است. در همین ارتباط بهتاش فریبا پیرامون این شایعات با صحبت کرد. فریبا در این باره گفت:کمیته فنی استقلال حدود 2 ماه است که تشکیل نشده و من و سایر اعضا بارها و بارها گفتیم که هیچ مساله ای با شفر نداریم و فکر می کنم نشان دادیم که در کنار او هستیم.

وی اضافه نمود: در وهله دوم هم باید بگویم که من و بقیه اعضا صفحه اینستاگرام نداریم، بعد از بازی تبریکی هم نگفتیم، اگر مطلب اینستاگرامی شفر را بخوانید او چند کد داده که کاملا معین است منظورش به چه کسی بوده است. او به کسی کنایه زده که به سفر رفته و در ایران حضور ندارد، و بعد از بازی با هم به استقلالی ها تبریک گفته است. من فکر می کنم همه می دانند منظور شفر چه کسی از درون باشگاه است چون او 3-4 ماه است که با این شخص مشکلاتی دارد. اگر هم کسی نوشته منظور شفر به کمیته فنی بوده اشتباه نموده است.

پیشکسوت قدیم باشگاه استقلال ادامه داد: ما همواره استقلالی بوده، هستیم و خواهیم ماند، همه اعضای کمیته فنی بچه های استقلال بوده و با این تیم زندگی نموده اند، اگر هم بودیم نه پولی گرفتیم و نه قراردادی بستیم، الان هم از دور به استقلال یاری می کنیم. طرفداران استقلال هم به خوبی می دانند که کمیته فنی و اعضایش در کل چقدر به استقلال خدمت نموده اند و در سالهای مختلف همواره کنار تیم بوده اند. ما اگر درون تیم بودیم یاری کردیم و اگر هم بیرون بودیم باز هم این کار را انجام دادیم. حالا هم برای استقلال از هیچ تلاشی کم نمی گذاریم و امیدواریم پیروز باشند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 21 خرداد 1398 شناسه مطلب: 166

به "بهتاش آدرس مخالفان شفر را می دهد؛ یک مدیر خارج نشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهتاش آدرس مخالفان شفر را می دهد؛ یک مدیر خارج نشین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید