بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت با اعتبار 131 میلیارد ریالی در مازندران

خبرنگاران/مازندران در جریان سفر رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مازندران، 87 طرح عمرانی و زیربنایی بنیاد برکت شامل ساخت مدرسه، آب رسانی، راه سازی، احداث پل و طرح هادی در سراسر این استان به بهره برداری رسید و برای راه اندازی این تعداد طرح عمرانی و زیربنایی بیش از 131 میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شده است.

بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت با اعتبار 131 میلیارد ریالی در مازندران

محمد مخبر در حاشیه افتتاح مدرسه 9 کلاسه برکت شهیدان حجازی در شهر گلوگاه اظهار کرد: شرایط کشور به لحاظ امکانات تحصیلی خوب است و قابل قیاس با گذشته نیست.

وی توضیح داد: مشکل اصلی سیستم آموزشی ما بحث حرفه آموزی است که این معضل و کمبود باید با آموزش حرفه و مهارت به دانش آموزان مرتفع گردد.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اعلام کرد: ستاد اجرایی فرمان امام در کنار فعالیت های عمرانی و زیربنایی از جمله ساخت مدارس، تمرکز اصلی اقدامات خود را بر ایجاد اشتغال گذاشته است.

مخبر با تاکید بر احیای بنگاه های مالی تعطیل یا نیمه تعطیل مانده گفت: ستاد اجرایی فرمان امام به وسیله راه اندازی طرح های اشتغال زایی خرد و خانگی، 110 هزار شغل را در قالب 30 هزار طرح تا انتها سال در مناطق محروم ایجاد می نماید.

به گزارش خبرنگاران، گفتنی ست ستاد اجرایی فرمان امام به وسیله بنیاد برکت ساخت 2 هزار مدرسه را در مناطق محروم و روستایی در دست اقدام دارد که تاکنون دستور ساخت 1700 مدرسه ابلاغ شده است.

رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین در ملاقات با خانواده شهید قاسم موجرلو، از شهدای غواص شهرستان گلوگاه، از پدر و مادر این شهید گرانقدر تجلیل به عمل آورد، شهید موجرلو سال 1365 در عملیات کربلا 4 به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 بهمن 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 655

به "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت با اعتبار 131 میلیارد ریالی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از 87 طرح عمرانی برکت با اعتبار 131 میلیارد ریالی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید