به روزرسانی ویندوز مچ بند مجرمان هلندی را از کار انداخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از تک اسپات، تازه ترین به روزرسانی ویندوز باعث شده تا کنترل صدها مجرم و مظنون در هلند که توسط این مچ بندهای بسته شده به پا کنترل می شدند ناممکن گردد. زیرا بعد از این کار تصویر آنها از صفحه رادار محو شده و ارتباط این دستگاه ها با پلیس مختل شده است.

به روزرسانی ویندوز مچ بند مجرمان هلندی را از کار انداخت

با تور هلند از کشور آسیاب های بادی دیدن کنید.

مقامات هلندی تأیید نموده اند که به روزرسانی نرم افزاری باعث اختلال در ترافیک داده در حین کنترل این مچ بندهای پا شده است. البته این اختلال بعد از مدتی رفع شده است. در حال حاضر کوشش برای تثبیت کامل سیستم یادشده در جریان است.

به روزرسانی ویندوز در روز پنج شنبه موجب شد تا مچ بندهای پای مجرمان هلندی به طور کامل از کار بیفتند. در خصوص تعداد مجرمانی که از این ابزار استفاده می نمایند، اطلاعات دقیقی در دست نیست. اما تخمین زده می گردد که هر روز به طور متوسط 700 نفر بدین شیوه کنترل می شوند.

هنوز تعیین نیست آیا مجرمانی که بدین شیوه کنترل می شدند از موضوع آگاه شده و برای فرار یا شکستن مچ بندهای پای خود اقدام نموده اند یا خیر. پیش از این و در آگوست سال گذشته هم اختلال فنی شبکه ای در این مچ بندها باعث عدم امکان کنترل 450 مورد از آنها برای مدتی کوتاه شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 26 تیر 1398 شناسه مطلب: 228

به "به روزرسانی ویندوز مچ بند مجرمان هلندی را از کار انداخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به روزرسانی ویندوز مچ بند مجرمان هلندی را از کار انداخت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید