توافق اتلتیکومادرید و بارسلونا در ماجرای انتقال جنجالی گریزمان

به گزارش بهترین مارکت، دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا بر سر ماجرای انتقال بحث برانگیز آنتوان گریزمان، مهاجم فرانسوی کاتالان ها به توافق رسیدند.

توافق اتلتیکومادرید و بارسلونا در ماجرای انتقال جنجالی گریزمان

به گزارش خبرنگاران، نشریه اسپانیایی ال موندو اطلاع داد دو باشگاه اتلتیکومادرید و بارسلونا در ماجرای انتقال جنجالی آنتوان گریزمان از روخی بلانکو به جمع آبی واناری ها در تابستان اخیر به توافق رسیده اند. بر اساس این گزارش بارسلونا پذیرفته 15 میلیون یوروی دیگر بابت این انتقال به اتلتیکومادرید بپردازد و طبق توافق جدید بارسلونا همچنین امتیاز اولویت خرید پنج بازیکن روخی بلانکو از جمله سائول نیگس و خوسه خیمنس را در صورت ارائه پیشنهادی مشابه بالاترین پیشنهاد دریافتی به دست آورد، به شرطی که این بازیکنان قصد جدایی از اتلتیکومادرید را داشته باشند و این باشگاه اسپانیایی هم نسبت به فروش آنها تمایل داشته باشد.

اوایل مهر ماه بود که فدراسیون فوتبال اسپانیا، باشگاه بارسلونا را به خاطر نقض بند 126 آیین نامه انضباطی این فدراسیون بابت مذاکره غیرقانونی در ماجرای انتقال آنتوان گریزمان از اتلتیکومادرید به نوکمپ در این تابستان، تنها مبلغ 300 یورو جریمه کرد.

پس از اینکه باشگاه بارسلونا در روزهای اول ماه جولای با پرداخت رقم فسخ 120 میلیون یورویی فسخ قرارداد آنتوان گریزمان، این مهاجم فرانسوی را با قراردادی پنج ساله از اتلتیکومادرید به خدمت گرفت، باشگاه مادریدی با انتشار بیانیه ای خاطرنشان کرد باشگاه بارسلونا برای فسخ قرارداد این مهاجم فرانسوی باید 80 میلیون یوروی دیگر بپردازد. باشگاه اتلتیکومادرید مدعی شد در زمان توافق گریزمان با بارسلونا - پیش از تاریخ اول جولای - رقم فسخ قرارداد این بازیکن 200 میلیون بوده و به همین خاطر برای احقاق حق خود مراحل قانونی را طی خواهد نمود.

نشریه ال موندو چاپ کاتالونیا همان زمان گزارش داده بود باشگاه اتلتیکومادرید ایمیلی به دست آورده که در آن با تمام جزئیات نشان می دهد باشگاه بارسلونا پیش از تاریخ اول جولای با گریزمان به توافق برای امضای قرارداد رسیده است. این ایمیل نشان می دهد که توافق بین طرفین در ماه مارس 2019 انجام شده است و اگر این موضوع توسط مراجع قانونی تأیید می شد، باشگاه بارسلونا باید 80 میلیون یوروی دیگر به اتلتیکومادرید می پرداخت. همچنین در این ایمیل فاش شده مدیربرنامه های گریزمان هم از این انتقال 14 میلیون یورو عایدش شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 15 آذر 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 535

به "توافق اتلتیکومادرید و بارسلونا در ماجرای انتقال جنجالی گریزمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق اتلتیکومادرید و بارسلونا در ماجرای انتقال جنجالی گریزمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید