درخواست رسانه انگلیسی از اونیل برای فروش کریم انصاری فرد

یک رسانه انگلیسی خاطرنشان کرد مارتیل اونیل، سرمربی ایرلندی ناتینگهام فارست با توجه به شرایط تیمش باید مهاجم ایرانی خود را در فهرست فروش قرار بدهد.

درخواست رسانه انگلیسی از اونیل برای فروش کریم انصاری فرد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از Vitalfootball انگلیس، کریم انصاری فرد با توجه به آمار به جای مانده از فصل گذشته چمپیونشیپ شاید فصل آینده نیز پشت سر دیگر مهاجمان ناتینگهام فارست شامل لویس گرابان، داریل مورفی، هلال سودانی و تیلر والکر قرار بگیرد؛ مسئله ای که می تواند باعث محدودیت دقایق حضورش در میدان گردد. مهاجم ایرانی در سال پایانی قراردادش با ناتینگهام فارست واقع شده است و قطعاً در صورت عدم حضور در ترکیب اصلی تمدید نخواهد شد.

در ادامه این تحلیل رسانه انگلیسی آمده است: کریم انصاری فرد پیشنهادهایی از تیم های رنجرز اسکاتلند و هامبورگ آلمان دارد و مارتین اونیل، سرمربی ناتینگهام فارست در صورت قیمت مناسب مخالفتی با این انتقال نخواهد داشت. از سویی ناتینگهام فارست برای خرید انصاری فرد از المپیاکوس هزینه ای نکرد و می تواند با فروش این مهاجم کسب درآمد کند. با توجه به این که تعداد زیادی از مهاجمان کنونی ناتینگهام فارست باید برای کسب یک صندلی باید مبارزه نمایند، مارتین اونیل باید کریم انصاری فرد را در فهرست فروش قرار دهد؛ بازیکنی که در طول 6 ماه پایانی فصل اخیر چمپیونشیپ انگلیس فقط در 3 بازی در ترکیب اصلی ناتینگهام فارست نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 6 مرداد 1398 شناسه مطلب: 250

به "درخواست رسانه انگلیسی از اونیل برای فروش کریم انصاری فرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست رسانه انگلیسی از اونیل برای فروش کریم انصاری فرد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید