درخواست مدیرکل انتقال خون از تهرانی ها

به گزارش بهترین مارکت، مدیرکل انتقال خون استان تهران، از مردم پایتخت برای اهدای خون در روز های سرد سال، دعوت به عمل آورد.

درخواست مدیرکل انتقال خون از تهرانی ها

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران، محمدرضا مهدی زاده، در پیغامی از مردم مهربان پایتخت خواست که در این روز های برفی، بیماران احتیاجمند خون را فراموش ننمایند.

در پیغام مدیرکل انتقال خون استان تهران، آمده است: در این روز های سرد و به دلیل بارش سنگین برف، شاهد کاهش آمار مراجعات به مراکز اهدای خون هستیم و از مهربانان پایتخت نشین که پیشتازان فرهنگ اهدای خون در کل کشور هستند، انتظار داریم به احتیاج روزانه فرآورده های خونی برای نجات جان بیماران توجه ویژه نمایند و با حضور در مراکز اهدای خون، مایه آرامش و امید برای هزاران بیمار چشم انتظار و احتیاجمند به خون باشند.

در این روز ها و در شرایط سخت عبور و مرور به علت بارش برف سنگین تهران، به قدرت مهربانی، نوعدوستی و انسانیت که بالاترین ویژگی داوطلبان اهدای خون است، ایمان داریم که همین شاخصه های ممتاز و متعالی، شما مهربانان را به سمت مراکز اهدای خون می آورد و این همان اتفاق مبارکیست که خدمتگزاران شما در انتقال خون استان تهران به آن افتخار می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 17 اسفند 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 762

به "درخواست مدیرکل انتقال خون از تهرانی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست مدیرکل انتقال خون از تهرانی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید