در برنامه اختیاریه شبکه پنج سیما مطرح شد؛ ماجرای عجیب عاشق شدن کامبیز دیرباز روی صحنه تئاتر ، پیوند عجیب زندگی مجید سوزوکی واقعی با این هنرپیشه

دیرباز از نخستین تجربه حضور حرفه ای در تئاتر و عاشق شدنش گفت.

در برنامه اختیاریه شبکه پنج سیما مطرح شد؛ ماجرای عجیب عاشق شدن کامبیز دیرباز روی صحنه تئاتر ، پیوند عجیب زندگی مجید سوزوکی واقعی با این هنرپیشه

به گزارش خبرنگار ، کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون پنجشنبه 2 اسفند در برنامه اختیاریه از سری برنامه های شبکه پنج سیما حضور یافت و درباره موضوعات مختلف صحبت کرد. پس از آن که فیلمی از نخستین تجربه حضور حرفه ای دیرباز در تئاتر پخش شد و این بازیگر از حس و حالش در آن روز ها و ماجرای عاشق شدنش گفت.

همچنین دیرباز ادامه داد: این تئاتر برای 23 سال پیش است. خیلی لحظات نابِ عاشقی بود. من آنجا عاشقم شدم و ازدواج کردم. این اولین بار است که این ماجرا را تعریف می کنم؛ چراکه خیلی زیاد درباره زندگی خصوصی ام تا به حال صحبت نکردم. در این تئاتر من نقش سیاوش را بازی می کردم و همسرم نقش فرنگیس بود که در صحنه این عشق اتفاق می افتد. ما دو کاراکتر عاشق را 30 شب بازی کردیم و ثمره عشق آن موقع دختری پنج ساله به اسم احتیاج دیرباز است.

در ادامه برنامه دیرباز به فعالیت حرفه ایش و نرسیدن به موفقیت های بیش از این گفت: به نظر می رسد، آن اتفاق بزرگ برای من در سینما رقم نخورده است. مقصر بخشی از این عدم موفقیت من بودم و یک بخشی هم من مقصر نبودم. وقتی آغاز کارهایم در سینما با سیمرغ مصادف شد. لطف خدا شامل هم شد. اما الان آن انگیزه قبل را ندارم و در دو سه سال اخیر دنبال بازگشت به همان دوران هستم. بعد از کسب سیمرغ دو سال کار نکردم تا فیلم به نام پدر اثر ابراهیم حاتمی کیا به من پیشنهاد شد. احساس می کردم، فیلم بعدی ام پس از دریافت سیمرغ رای هیئت داوران را به همه می تواند ثابت کند. پس از اینکه به نام پدر را بازی کردم و مجدد نامزد دریافت سیمرغ شدم، خیالم راحت شد که حرکتم رو به جلو است. سپس در در چشم باد را بازی کردم. اخراجی ها من را به سینمای پرفروش وارد کرد. من آن سال ها از پرفروش بودن این فیلم خیلی مسرور بودم. بعد از آن می خواستم، نقش های جذابی مانند مجید سوزوکی را تکرار کنم. موضوع مادیات برایم اهمیت پیدا کرد. دوست داشتم پشرفت کنم و خانه بخرم. من اشتباهم این بود که می گفتم اشکال ندارد، فیلم بد بازی کنم. اگر به هنرجویی بخواهم درس بدهم، این نکته را ذکر می کنم که اجازه ندارد، فیلم بد بازی کنم. پس از چند سال به خودم آمدم دیدم چاق شدم و با آنچه می خواستم فاصله گرفته ام.

در بخش دیگری از برنامه اختیاریه مجری برنامه عکس شهیدان امیر حسین خدمت و مجید خدمت را به کامبیز دیرباز می دهد و دیرباز اتفاقی عجیب را بیان می کرد. در این عکس تاریخ شهادت این دو برادر شهید همزمان بود با تاریخ تولد کامبیز دیرباز و برادرش. دیرباز گفت: این موضوع را چند وقت پیش متوجه شدم. این اتفاق نشان داد که خدا نقش مجید سوزوکی که بر اساس زندگی واقعی مجید خدمت است را بازی کنم. اعتقاد دارم که نقش آفرینی ما در جهان بر اساس تقدیر خداوند است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: بروزرسانی: 28 خرداد 1398 شناسه مطلب: 178

به "در برنامه اختیاریه شبکه پنج سیما مطرح شد؛ ماجرای عجیب عاشق شدن کامبیز دیرباز روی صحنه تئاتر ، پیوند عجیب زندگی مجید سوزوکی واقعی با این هنرپیشه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در برنامه اختیاریه شبکه پنج سیما مطرح شد؛ ماجرای عجیب عاشق شدن کامبیز دیرباز روی صحنه تئاتر ، پیوند عجیب زندگی مجید سوزوکی واقعی با این هنرپیشه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید