دستور جلوگیری از ترخیص بیش از 1000 خودرو صادر شد

خبر ها از دستور جلوگیری از ترخیص 1048 خودروی پروانه شده و در گمرک مانده حکایت می نماید.

دستور جلوگیری از ترخیص بیش از 1000 خودرو صادر شد

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، بعد از سرانجام مهلت 6 ماهه هیئت دولت برای ترخیص خودرو های در گمرک مانده، عملاً فرجه زمانی ترخیص خودرو های دپوشده در نیمه تیر ماه به سرانجام رسیده بود و خودرو های مذکور باید راهی سازمان اموال تملیکی می شدند. این درحالی است که با گذشت 3 ماه، بعضی اخبار از صدور مجوز ترخیص این خودرو ها از سوی معاون گمرک منتشر شده است.

حالا بعد از حواشی ایجاد شده دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از ورود نهاد های نظارتی در مورد این پرونده خبر داده است. به گفته دادفر در روز های اخیر نهاد های نظارتی به این پرونده ورود نموده و سازمان بازرسی کشور نیز آن را در دست پیگیری دارد.

یکی از مسئولان گمرک با اشاره به دستور جلوگیری از خروج خودرو هایی که در روز های اخیر بحث مجوز ترخیص آن ها مطرح شده بود، گفت: روز گذشته از ستاد گمرک ایران اعلام شد که فعلا هیچ خودرویی امکان خروج از گمرکات را ندارد.

وی اضافه کرد، بر این اساس هرچند مباحثی در رسانه ها در مورد صدور مجوز ترخیص 1048 خودروی پروانه شده از سوی وزیر صمت مطرح شده بود، اما تا کنون هیچ خودرویی از گمرکات بوشهر، خوزستان، شهید باهنر و رجایی ترخیص نشده است.

منبع: تسنیم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 دی 1398 بروزرسانی: 7 دی 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 583

به "دستور جلوگیری از ترخیص بیش از 1000 خودرو صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور جلوگیری از ترخیص بیش از 1000 خودرو صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید