راهپیمایی دانش آموزان یمنی در محکومیت ادامه محاصره الحدیده

به گزارش بهترین مارکت، صدها دانش آموز یمنی با برگزاری راهپیمایی ادامه محاصره الحدیده و جنایات ائتلاف متجاوز سعودی را محکوم کردند.

راهپیمایی دانش آموزان یمنی در محکومیت ادامه محاصره الحدیده

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از المسیره، دانش آموزان ساکن شهر الحدیده امروز با برگزاری یک راهپیمایی پرشور در این شهر، سکوت سازمان ملل در قبال جنایات ائتلاف متجاوز سعودی و نقض توافق سوئد را محکوم کردند.

معلمان و دانش آموزان حاضر در این راهپیمایی محاصره الدریهمی را نقض آشکار حقوق بشر و کشتار و مجازات دسته جمعی مردم این شهر جنگ زده دانستند.

دانش آموزان یمنی در این راهپیمایی سازمان ملل متحد را مسئول اخلاقی کشتار بچه ها یمنی و محرومیت هایی که این بچه ها با آن روبرو هستند دانستند.

دانش آموزان یمنی همچنین از سازمان ملل متحد و نهادهای آن خواستند که هرچه سریع تر محاصره فرودگاه صنعاء و بندرهای الحدیده را بشکنند تا از این طریق بخشی از مسائل شهروندان یمنی حل شود.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود آغاز کرده است که این حملات هیچ نتیجه ای به جز قربانی شدن میلیون ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت های حیاتی یمن نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 14 بهمن 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 672

به "راهپیمایی دانش آموزان یمنی در محکومیت ادامه محاصره الحدیده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهپیمایی دانش آموزان یمنی در محکومیت ادامه محاصره الحدیده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید