ساخت سریال موسی (ع) به سال آینده موکول شد

به گزارش بهترین مارکت، تهیه کننده سریال موسی (ع) گفت: قطعاً ساخت سریال موسی (ع) امسال کلید نمی خورد، ما آماده هستیم تا پیش تولید به صورت رسمی کلید بخورد، پروژه موسی اتفاق بسیار سختی است و نمی توان به همین سادگی از پیش تولید آن گذشت.

ساخت سریال موسی (ع) به سال آینده موکول شد

به گزارش گروه رسانه های خبرنگاران، احمد میرعلایی تهیه کننده سریال موسی (ع) در گفت وگو با میزان، پیرامون آخرین مراحل ساخت این اثر تلویزیونی گفت: خوشبختانه شرایط جمال شورجه کارگردان این سریال تلویزیونی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده و برای پیگیری اتفاقات مربوط به پیش تولید به دفتر ساخت این اثر می آید، در حال حاضر پیگیر انتخاب مشاوران کارگردان موسی (ع) هستیم.

وی به همین دلیل ادامه داد: بدون شک مشاوران کارگردان سریال موسی (ع) از جمله کارگردانان مطرح و بنام خواهند بود، جمال شورجه تاکید دارد که مشاورانش در این پروژه افراد صاحب نظر و متخصص باشند تا بتواند با مشورت با آنها اثری کامل و با کیفیت را روی آنتن ببرد.

تهیه کننده سریال موسی (ع) این پروژه را اتفاقی عظیم دانست و اظهار کرد: سریال موسی (ع) رویداد فرهنگی بزرگی است که برای ساخت آن تمامی نیروهای متخصص حضور خواهند داشت، بدون شک برای ساخت چنین اثری حضور هنرمندان و اهالی فن در کنار پروژه ضروری است.

وی درباره زمان کلید خوردن فیلمبرداری سریال موسی (ع) افزود: قطعاً فیلمبرداری این سریال امسال کلید نمی خورد، ما آماده هستیم تا پیش تولید به صورت رسمی کلید بخورد، پروژه موسی اتفاق بسیار سختی است و نمی توان به همین سادگی از پیش تولید آن گذشت، انتخاب های مختلفی هنوز صورت نگرفته که باید پیش از شروع فیلمبرداری آنها را قطعی کرد به همین دلیل فیلمبرداری سریال موسی (ع) سال آینده شروع خواهد شد.

میرعلایی درباره انتخاب بازیگران سریال موسی (ع) تاکید کرد: هنوز هیچ صحبت قطعی با بازیگران صورت نگرفته است، حدس و پیشنهاداتی وجود دارد اما هنوز هیچ قطعیتی وجود ندارد، حضور مشاوران کارگردان بدون شک در انتخاب بازیگران تاثیرگذار است.

تهیه کننده سریال موسی (ع) درباره آخرین شرایط جسمانی جمال شورجه گفت: شورجه نسبت به روزهای اول بسیار بهتر شده است اما نباید انتظار زیادی داشت زیرا درمان و بهبود این نوع از بیماری زمان بر خواهد بود، وی هم اکنون در دفتر حاضر می شود اما اینکه بگوییم این حضور مداوم است این طور نیست زیرا همچنان به درمان و استراحت نیاز دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 اسفند 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 728

به "ساخت سریال موسی (ع) به سال آینده موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت سریال موسی (ع) به سال آینده موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید