ستاد اشتغال در اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل تشکیل شد

به گزارش بهترین مارکت، ستاد اشتغال و اقتصاد مقاومتی با مشارکت تمامی حوزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل در این اداره تشکیل شد.

ستاد اشتغال در اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل تشکیل شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی داره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل، نادر فلاحی سرپرست اداره کل میراث فرهنگی اردبیل امروز پنجشنبه 1 شهریور 97 در جمع معاونین این اداره کل بر ضرورت مشارکت تمامی حوزه ها در راستای اشتغال زایی تأکید کرد.

نادر فلاحی اضافه نمود: اشتغال دغدغه جدی در استان است و این اداره کل نیز خود را ملزم به مشارکت در برطرف این دغدغه می داند.

او اضافه نمود: با توجه به تحولات چند ماه اخیر اداره کل، انتظار از این مجموعه در سطح ملی و بین المللی افزایش یافته، به همین دلیل ستاد اشتغال در اداره کل تشکیل شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل متذکر شد: تمامی معاونت ها باید کوشش خود را برای جذب تسهیلات به ویژه تسهیلات اشتغال روستایی به کار گرفته و موانع موجود را مرتفع سازند.

به گفته فلاحی ستاد تشکیل شده نیز به صورت مستمر نسبت به برطرف موانع اشتغال همت نموده و به موضوع اشتغال زایی در دو حوزه گردشگری و صنایع دستی اهتمام ویژه خواهد داشت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 333

به "ستاد اشتغال در اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل تشکیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد اشتغال در اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل تشکیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید