سلطانی فر: امیدوارم مقتدرانه به جام جهانی صعود کنیم

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان با ابراز رضایت نسبت به عملکرد کارلوس کی روش گفت: امیدوارم تیم ملی فوتبال صعود مقتدرانه ای به جام جهانی فوتبال داشته باشد.

سلطانی فر: امیدوارم مقتدرانه به جام جهانی صعود کنیم

به گزارش خبرنگاران، مسعود سلطانی فر وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره شرایط فوتبال ایران گفت: مسائل مربوط به مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال است تا تیم ملی صعود مقتدرانه داشته باشد. خوشبختانه تیم ملی در 4 بازی اخیر نتایج خوبی داشته و من امیدوارم این دوره صعود خوبی داشته باشیم و تیمی را درست کنیم تا در جام جهانی 2018 نتایج بهتری کسب کنیم.

وی درباره کی روش، گفت: نتایج و عملکرد او موفقیت آمیز بوده و کی روش مربی باهوش و باتجربه ای است. تا الان هم نتایج خوبی داشته و امیدوارم به همین ترتیب ادامه پیدا کند تا هم در دور مقدماتی به دستاورد خوبی دست پیدا کنیم و هم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم. البته وی تا به امروز کارنامه موفقی داشته است.

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در ادامه صحبت هایش درباره اینکه مهمترین برنامه های شما پس از تصدی پس وزارت چیست؟ اظهار داشت: اینکه در نخستین روز چه کاری می کنیم که ورزش کشور متحول گردد، حرف کارشناسی نیست. ما مسائل مختلفی داریم از جمله؛ اصلاح ساختار و همچنین روینمودهایی که باید در بخش جوانان و ورزش داشته باشیم. امیدوارم امور جاری را دنبال نموده و برنامه های دیگری را برای حضور مقتدرانه در صحنه های بین المللی، جهانی و مسابقات آسیایی 2018 جاگارتا اندونزی فراهم کنیم. هم چنین به دنبال استمرار فراهم کردن شرایطی برای فوتبال خواهیم بود تا از مرحله مقدماتی سربلند بیرون بیاید و به جام جهانی 2018 روسیه صعود کند.

سلطانی فر در سرانجام گفت: برنامه ریزی جدی خواهیم داشت تا در المپیک 2020 حضور خوبی داشته باشیم و در بخش ورزش همگانی نیز با استفاده از ظرفیت سایر دستگاه ها بتوانیم در جهت رشد و شکوفایی آن گام موثری برداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 16 دی 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 603

به "سلطانی فر: امیدوارم مقتدرانه به جام جهانی صعود کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلطانی فر: امیدوارم مقتدرانه به جام جهانی صعود کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید