عکاسی پس از 10 سال تصویربرداری از بی خانمانان، پدرش را یافت!

به گزارش بهترین مارکت، شاید بارها این جمله را شنیده باشید که می گویند این دنیا، دنیای کوچکی است. گاهی اوقات سرنوشت ممکن است انسان ها را به جایی ببرد که هیچگاه انتظار آن را نداشته اند. در این مقاله به سرگذشت عکاسی می پردازیم که در طول چند سال عکاسی ناگهان پدر خود را در جایی که اصلا انتظار نداشته می یابد. برای اینکه بیشتر در جریان این ماجرا قرار بگیرید با خبرنگاران همراه باشید.

عکاسی پس از 10 سال تصویربرداری از بی خانمانان، پدرش را یافت!

دیانا کیم در جزیره مائویی (Maui) به دنیا آمد. پدر او یک عکاس بود و کیم این هنر را از پدر یاد گرفت. اما در همان کودکی پدر و مادر او از هم جدا شدند و وی مجبور شد با دوستان و خویشاوندانش زندگی کند. از همان زمان بود که به دلیل ناپدید شدن پدرش، ارتباط آنها نیز با یکدیگر قطع شد. از سال 2003، کیم یک پروژه بلند مدت عکاسی از بی خانمانان را آغاز کرد و به شکل کاملا تصادفی سال 2012 زمانی که در مورد بی خانمانان هونولولو (Honolulu) تحقیق می کرد، پدرش را نیز در میان آنها یافت. کیم در مصاحبه با خبرگزاری ان بی سی (NBC News) می گوید:

پیش می آمد شب های زیادی به دنبال پدرم بگردم ولی او را نمی یافتم. اما روزهایی هم اصلا انتظار دیدن او را نداشتم ولی ناگهان او را در گوشه یک خیابان می دیدم. او به بیماری شیزوفرنی (Schizophernia) مبتلا شده و هیچگاه تحت درمان قرار نگرفته بود. او فقط گاهی اوقات به پرسش هایم پاسخ می داد. در موارد زیادی مشاهده کردم که انگار او در حال مشاجره با شخصی است ولی هیچکس در اطرافش نبود.کیم به همین ترتیب به مراوداتش با پدرش ادامه داد و هر زمان که می توانست برای او غذا می برد ولی هر چه تلاش کرد تا او را برای رفتن به بیمارستان و درمان متقاعد کند ناموفق بود تا اینکه در اکتبر سال 2014، پدرش دچار حمله قلبی شد و آن زمان بود که قبول کرد تا تحت درمان قرار گیرد. در حال حاضر، پدر کیم اوضاع بسیار بهتری دارد؛ درمان خود را ادامه داده است، به دنبال شغلی پاره وقت می گردد و برای دیدار با اقوام خود در کره جنوبی برنامه ریزی کرده است. در ادامه می توانید تصاویری از این پدر و پسر را که سال ها دور از هم بودند و بالاخره یکدیگر را پیدا کردند ببینید. کیم می گوید:من هفته ها به دنبال پدرم می گشتم تا اینکه او را در گوشه ای از خیابان، زیر کارتن هایی که از آنها برای پوشش خود استفاده می کرد، یافتم. کیم دیانا می افزاید:من دوربین قدیمی ام را به پدرم دادم به این امید که جرقه ای برای برانگیختن علاقه او به عکاسی باشد و انگیزه ای جدید برای زندگی به او بدهد. من می خواهم او سالم باشد و زندگی کند. بعد از گذشت چند ماه، حال او بهتر شد. کیم می افزاید:وقتی او را می دیدم که حال بهتری دارد و دوباره کمر راست کرده، احساس خوبی پیدا می کردم.پدرم اوقات زیادی را با دوستان سپری می کند و هم اکنون نیز به دنبال یه شغل مناسب برای خودش است. کیم به مجله نکست شارک (Next Shark) می گوید:من یاد گرفته ام تا به دنبال چالش های جدید روحی و شخصیتی باشم زیرا می دانم این کار، فرصتی برای رشد به من می دهد. او همچنین می گوید:زندگی، خود یک هدیه است. من واقعا خوشحالم از اینکه او را دوباره زنده و سلامت می بینم. من الان قدر چیزهایی را که دارم، می دانم. منبع: Bored Pandaمنبع: کجارو
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 اسفند 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 788

به "عکاسی پس از 10 سال تصویربرداری از بی خانمانان، پدرش را یافت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکاسی پس از 10 سال تصویربرداری از بی خانمانان، پدرش را یافت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید