فال روزانه 07، 10، 1398

به گزارش بهترین مارکت، فال روزانه 98/10/7

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده ای، تولدتان مبارک. سالی را سرشار از امید و آرزو آغاز نموده اید و به خودتان وعده داده اید که در سال تولدتان به تمام این امید ها و آرزوها برسید. اما نگرانی های درونی و ترس هایی نیز شما را در این سال همراهی می نماید. گوش تان به ندای این ترس ها بدهکار نباشد و برای رویارویی با ترس های درونی خود از قدرت اراده و پشتکاری که دارید یاری بگیرید. در این سال دوستان و آشنایان نیز شما را تنها نمی گذارند و دست شما را برای رسیدن به آرزوهای تان خواهند گرفت. در ماه های اولی که که با سال تولدتان آغاز می گردد پیشرفتی آرام اما مداوم دارید، اما با گذشت زمان، تمرکز بیشتر بر هدف های خود پیدا خواهید کرد و پله های موفقیت را با گام های سریع تری برخواهید داشت. در اسفند ماه سال جاری از مهر و محبت دوستان بی نصیب نخواهید ماند و مشکلاتی که به آنها برمی خورید را با یاری دوستان و اعضای فامیل از سر راه بردارید. تابستان سال آینده زمان عاشقی است و اگر تا به امروز عاشق نشده اید، عشقی به گرمی حرارت ظهرهای داغ تابستان را تجربه خواهید کرد. فروردین ماه سال آینده ایده های خوبی به ذهن شما می رسد، اجازه ندهید این ایده ها نقش بر آب گردد و به آنها جامه عمل بپوشانید. مهر ماه سال آینده به پرتلاش ترین ماه در میان ماه های سال تولد شما تبدیل خواهد شد، و در این ماه به دستاوردهای زیادی خواهید رسید. سالی که با امید و آرزو آغاز نموده اید را به گونه ای به خاتمه برسانید که آرزوهای شما جامه عمل گرفته باشد.

فال روزانه 07، 10، 1398

انسان متواضع و فروتنی هستید و به رغم اینکه دستاوردهای چشمگیری در زندگی داشته اید، این دستاوردها را دست کم می گیرید، به همین دلیل اعتماد به نفس تان رفته رفته در حال تضعیف است، این رویه را هرچه سریع تر متوقف کنید و از امروز با تکیه به دستاوردهایی که در زندگی داشته اید، اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنید. امروز حسابی مواظب رفتار و کردارتان باشید، در غیر این صورت بزرگان فامیل را با زبان یا رفتار خود ناراحت خواهید کرد. وعده های تحقق ناپذیری به همسر یا عشق زندگی تان داده اید و از آنجایی که قادر به انجام این وعده ها نیستید، عشق زندگی تان از شما ناامید شده و آن گونه که باید و شاید روی شما حساب باز نمی نماید. در نتیجه از امروز به بعد تنها قول هایی بدهید که از عهده انجام آنها برمی آیید. انسان خلاق و مبتکری هستید و امروز ایده های بکری به ذهن شما خطور نموده است. این ایده ها را دست کم نگیرید و مطمئن باشید که انجام آنها، موفقیت و سود اقتصادی شما را تضمین می نماید.

مدتی است که تعادل را در خوردوخوراک تان رعایت نمی کنید و در حال افزایش وزن هستید، ادامه این رویه نه تنها شما را به سمت وزن بیشتر پیش می برد، بلکه سلامت تان را هم به خطر می اندازد. قصد سرمایه گذاری دارید و نمی دانید پولی که با هزارویک زحمت بدست آورده اید را در کدام کار سرمایه گذاری کنید. امروز روز بسیار خوبی برای سرمایه گذاری است، به شرط اینکه با فردی خلاق و آینده نگر مشورت کنید و پول تان را در حرفه ای پرسود و آینده دار سرمایه گذاری نمایید. زبان تندی دارید و با همسر یا عشق زندگی تان محترمانه صحبت نمی کنید و این قضیه دلخوری او را به دنبال داشته است. در کنار اصلاح شیوه گفتاری که با عشق زندگی تان دارید، در انجام کارها نیز به او یاری کنید تا گفتار و رفتار شما رضایتمندی کامل او را به دنبال داشته باشد. امروز خبر فرخنده ای به دست شما می رسد. این خبر پیامی خوش برای شما دارد و اهل منزل را در شادی که از این خبر به آن رسیده اید سهیم کنید. اهمیت زیادی به نیازهای اطرافیان می دهید و فرصتی برای رسیدن به خودتان پیدا نمی کنید، امروز زمان خوبی است که این رویه را تغییر دهید و در کنار توجه به درخواست های دوستان و آشنایان، رسیدگی به خودتان را از قلم نیاندازید.

یکی از دوستان یا اعضای فامیل رفتاری غرورآمیز با شما دارد و امروز از این رفتار حسابی ناراحت شده اید. از قلم نیاندازید آب به زمین های بلند نمی رسد و افتادی و تواضع شرط اول دوستی و رفاقت است. در نتیجه این فرد را کنار بگذارید تا به سزای اعمالش برسد. از یکی از اعضای فامیل پول هنگفتی قرض گرفته اید و از آنجایی که موعد پرداخت این بدهی سر رسیده است، برای پرداخت آن چیزی در بساط ندارید. امروز این مشکل حل خواهد شد و از جایی که حتی فکرش را نمی کردید پولی برای پوشش قرض های شما فراهم می گردد. انسان کینه توزی هستید و دائم به فکر تلافی رفتارهای ناپسند همسر یا عشق زندگی تان می افتید. از قلم نیاندازید که بخشش از بزرگان است و به جای تلافی، از در دوستی با عقش زندگی تان وارد شوید. چند روزی است که فکری بکر و خلاقانه به ذهن شما رسیده است اما فرصت انجام این فکر فراهم نشده و از این قضیه ناراحت هستید. امروز اوقات فراغتی دست می دهد و می توانید با خیال راحت این ایده و فکر بکر را عملی کنید. انسان خوش مشرب و مردم داری هستید و به سرعت اطرافیان را به حریم شخصی تان راه می دهید. از قلم نیاندازید که مردم داری خصوصیت خوبی است اما هر کسی را نباید بدون شناخت و آگاهی به حریم زندگی مان راه دهیم.

چند روزی است که به خودتان وعده داده اید کار موردعلاقه تان را انجام دهید، امروز فرصت مناسبی برای انجام این کار فراهم می گردد و حسابی به شما خوش خواهد گذشت. اهل مصرف دخانیات و خوراکی های مضر هستید، این سبک زندگی نه تنها سلامت شما را به خطر می اندازد، بلکه اعتبار و آبروی تان را هم زیر سؤال خواهد برد و بهتر است پولی که صرف این کار می کنید را برای خرید خوراکی های سالم و چیزهای مفید اختصاص دهید. قرار است مراسم یا مهمانی مهمی را برگزار کنید، برای این مهمانی چیز کم نگذارید و کاری کنید که حسابی به مهمان ها خوش بگذرد. همسر یا عشق زندگی تان مانند سابق به شما توجه نمی نماید و از این کم توجهی ها حسابی دلخور شده اید. اجازه ندهید این دلخوری ادامه دار گردد و همین امروز دلیل کم توجهی عشق زندگی تان را جویا شوید. امروز در محل کار یا منزل از جانب دیگران مورد سرزنش واقع خواهید شد، اما یکی از اطرافیان که خاطر شما برایش خیلی عزیز است اجازه ادامه سرزنش را نمی دهد و از شما در برابر بقیه دفاع می نماید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع نموده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای عقب افتاده تان را انجام دهید. اهل صرفه جویی نیستید و از آنجایی که اندوخته ای ندارید، امروز مشکل اقتصادی گریبان شما را می گیرد. از این اتفاق درس بگیرید و از اکنون به بعد برای روز مبادا، اندوخته ای کنار بگذارید. کوششی که انجام می دهید برای اعضای منزل ارزشمند است، اما انتظار دارند وقت بیشتری با آنها بگذرانید. در نتیجه در اولین فرصت دست اهل منزل را بگیرید و روزی خاطره انگیز را برای خانواده رقم بزنید. امروز قرار است با یکی از دوستان قدیمی دیدار کنید، در این دیدار به شما حسابی خوش خواهد گذشت و خاطره های خوش گذشته را زنده می کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز برنامه خاصی برای شما آماده نموده و میخواهد حسابی شگفت زده تان کند. انسان زودرنج و عصبی هستید و با کمترین دلخوری از کوره در می روید، این اخلاق باعث شده تا اطرافیان از شما دوری نمایند و مطمئن باشید ادامه چنین رفتاری چیزی به غیر از گوشه گیری شما نخواهد داشت.

در زندگی همواره کار را به تفریح مقدم دانسته اید و این قضیه باعث شده که امروز حسابی خسته شوید و اصلاً حوصله کار نداشته باشید. در چنین شرایطی هیچ اشکالی ندارد که کمی به خودتان مرخصی دهید و به انجام تفریح های موردعلاقه تان مشغول شوید. به مهمانی یا مراسمی دعوت شده اید و از آنجایی که اخلاقی خوش دارید و انسانی مردم دار هستید، به نُقل مجلس این مهمانی تبدیل خواهید شد. کارتان را از جان و دل دوست دارید و با اشتیاق و روحیه به انجام کارها مشغول می شوید. مطمئن باشید چنین رویحه ای بازخوردی مثبت در کارهای شما دارد و مزد زحمت های خود را خواهید گرفت. کوشش زیادی می کنید تا همسر یا عشق زندگی تان روزگاری خوش و خرم را کنار شما سپری کند و آب در دلش تکان نخورد. این کوشش امروز از چشم همسرتان پنهان نمی ماند و از زحمت های شما قدردانی می نماید.

مسائل اقتصادی دست از سر شما برنمی دارد و تا خرخره در قرض و بدهکاری فرو رفته اید، امروز برای حل این مسائل از بزرگان فامیل یاری بگیرید و تکلیف این قرض ها را یک سره کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، عشق و محبت زیادی را در وجود خود احساس می کنید و جهان را زیبا و قشنگ می بینید. این عشق را در دل خودتان نگه ندارید و اعضای خانواده و عشق زندگی تان را در آن سهیم کنید. روز خوبی برای بیرون رفتن از منزل نیست و تا می توانید در منزل بمانید، چرا که خطر یا تصادفی در کمین شما است و اگر چاره ای به غیر از بیرون رفتن از منزل ندارید، با احتیاط تمام رانندگی کنید و شش دانگ حواس تان به رانندگی دیگر راننده ها باشد تا گزندی به وجود نازنین تان وارد نگردد.

انسان مبادی آداب و خوش رفتاری هستید، امروز این روحیه به یاری شما می آید و مسئله ای که در آن گرفتار شده اید را با اخلاق خوب پشت سر خواهید گذاشت. به لحاظ اقتصادی نیز روزی بسیار پرسود در پیش روی شما است و پولی به دست تان می رسد و با این پول می توانید هرچقدر که دل تان خواست ولخرجی کنید. هزارویک فکر مختلف در ذهن شما وجود دارد و از دست این افکار حتی یک لحظه هم خلاصی ندارید. از قلم نیاندازید که دل مشغولی بیش ازحد و فکر کردن به مسائل دردی از دردهای شما دوا نمی نماید و به جای ناراحتی، مسائل را با خنده حل کنید. مدتی است که به فکر همسر یا عشق زندگی تان نیستید و به او کم محلی می کنید. این روحیه باعث شده تا میان شما و عشق زندگی تان فاصله ای ایجاد گردد. این فاصله روزبه روز در حال عمیق شدن است و اگر زود دست به کار نشوید، میان شما و عشق زندگی تان فاصله ای عمیق و ماندگار ایجاد خواهد شد.

گرفتار مسئله ای شده اید و راهی برای حل آن پیدا نمی کنید، امروز فردی سرشناس و بانفوذ سر راه شما قرار می گیرد، این مشکل را با او در میان بگذارید و از او درخواست یاری کنید. به لحاظ اقتصادی روز خوشی را سپری نمی کنید و احتمال از بین رفتن قسمتی از اموال و دارایی های شما وجود دارد. قرار است با دوستی قدیمی دیدار کنید و برای دیدن این رفیق دیرینه لحظه شماری می کنید. به مهمانی یا جلسه ای کاری دعوت هستید و در این مراسم با افرادی آشنا خواهید شد که در آینده به دوستان درجه یک شما تبدیل می شوند.

در بستر بیماری گرفتار شده اید و حال و روز خوشی ندارید. به جای اینکه به فکر کار و روزمرگی های روزانه باشید، به فکر درمان و مراجعه به پزشک بیافتید. مدت ها پیش برای انجام کاری سرمایه گذاری نموده اید و امروز خبر خوشی از این سرمایه گذاری به شما می رسد و سود هنگفتی روانه جیب تان خواهد شد. همسر یا عشق زندگی تان امروز کاری بر وفق مراد شما انجام می دهد و با این کار حسابی از عشق زندگی تان راضی و خوشنود خواهید شد. مسافرتی در پیش دارید و در این مسافرت به شما خوش نخواهد گذشت، اما از آنجایی که امکان لغو این مسافرت وجود ندارد، تن به سفر بدهید و ثابت کنید که مرد سفر هستید.

امروز احتمال درگیری و مشاجره میان شما و فردی وجود دارد، از این مشاجره تا می توانید دوری کنید چرا که این فرد از دعوا و مرافه باکی ندارد و حسابی شما را به دردسر خواهد انداخت. توجهی به نظر دیگر افراد خانواده ندارید و کارهای منزل را با سلیقه شخصی خودتان تغییر می دهید. این رفتار باعث شده تا افراد خانواده دل خوشی از شما نداشته باشند و دائم برای تان ساز مخالف بزنند. چنین رویکردی در بلند مدت میان شما و اعضای خانواده فاصله خواهد انداخت، در نتیجه از امروز به جای تصمیم های فردی و خودخواهانه، نظر اهل منزل را در انجام کارها و تغییرات مهم جویا شوید. اهمیت زیادی به وقت و زمان نمی دهید و مقدار زیادی از عمر خود را با کارهای بی ارزش هدر می دهید. از قلم نیاندازید که زمان تنها چیزی است که بازگشت ندارد و وقت خود را به کارهای باارزش و آینده دار صرف کنید. همسر یا عشق زندگی تان امروز کار اشتباهی انجام می دهد و از این اشتباه شما ضرر اقتصادی می کنید. پیشنهاد می کنیم به جای دلخوری و سرکوفت زدنِ، اشتباه عشق زندگی تان را نادیده بگیرید و ثابت کنید که بخشش از بزرگان است.

امروز عزم خرید کالایی گران قیمت یا جواهرات نموده اید و می خواهید مبلغ گزافی را برای این خرید، هزینه کنید. برای چنین خریدی وسواس بیشتری به خرج دهید و سعی کنید کالایی باکیفیت خریداری نمایید که از خرید آن پشیمان نشوید. شخصیتی رویا پرداز دارید و زندگی در جهانی رؤیا و خیال را به واقعیت ترجیح می دهید. با این روحیه کاری از پیش نخواهید برد و به جای رویاپردازی، با واقعیت های زندگی روبرو شوید. روز شلوغی را شروع نموده اید و به رغم اینکه بعید به نظر می رسد کارها را سر موقع انجام دهید، این کارها زودتر از زمانی که فکرش را می کردید به خاتمه خواهد رسید و بعدازظهر فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا خواهید کرد. همسر یا عشق زندگی تان تنها مایه دلخوشی شما در این جهان است، امروز زمان خوبی است که این واقعیت را با او در میان بگذارید و ثابت کنید که از دل و جان دوستش دارید.

منبع: برترین ها
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 بهمن 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 710

به "فال روزانه 07، 10، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 07، 10، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید