فدراسیون فوتبال: چرا تلویزیون از حق پخش نگفت؟

اگر امروز باشگاه های ما با مشکل اقتصادی دست به گریبان هستند، قطعاً در چرخه فوتبال حرفه ای و درآمدهای سرشار بحث حق پخش جزو مواردی است که هیچگاه در برنامه های تلویزیونی مورد آنالیز و تحلیل قرار نگرفته.

فدراسیون فوتبال: چرا تلویزیون از حق پخش نگفت؟

چرا برنامه فوتبال یک تلویزیون از حق پخش نگفت؟

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای که روی سایت این فدراسیون قرار گرفته ، توضیحاتی در مورد مباحث مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی ارائه کرد. این اطلاعیه به توضیح زیر است:

بر این اساس و از آنجا که در برنامه فوتبال یک شبکه ورزش فرصت پاسخگویی درباره بعضی موضوعات کذب اظهار شده داده نشد، به اطلاع می رساند 10 درصد مطالبات فدراسیون فوتبال از سازمان لیگ بابت برگزاری مسابقات لیگ یک نه تنها پرداخت نشده، بلکه مبالغ دیگری از سوی فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ در این باره یاری شده است.

موضوع مهم تر اینکه چرا در این برنامه جرأت بیان واقعیتی به نام حق پخش که جزو حقوق حقه فوتبال محسوب می گردد و بیش از 70 درصد درآمد فدراسیون ها را در سرتاسر دنیا شکل می دهد، وجود نداشته است.

اگر امروز باشگاه های ما با مشکل اقتصادی دست به گریبان هستند، قطعاً در چرخه فوتبال حرفه ای و درآمدهای سرشار بحث حق پخش جزو مواردی است که هیچگاه در برنامه های تلویزیونی مورد آنالیز و تحلیل قرار نگرفته و جرأت اشاره به آن وجود نداشته است.

واقعیتی که همواره مورد اشاره خانواده فوتبال بوده، اما با کمال تأسف این واقعیت در برنامه مذکور جایگاهی ندارد.

3-185

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 24 خرداد 1398 شناسه مطلب: 174

به "فدراسیون فوتبال: چرا تلویزیون از حق پخش نگفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: چرا تلویزیون از حق پخش نگفت؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید