فرصت 10 روزه سازمان لیگ به شرکت دربی استار برای شرح درباره توپ های لیگ برتر

به گزارش بهترین مارکت، مدیر سازمان مالی فوتبال گفت: به طور جدی پیگیر موضوع توپ های مسابقات لیگ برتر از شرکت دربی استار هستیم.

فرصت 10 روزه سازمان لیگ به شرکت دربی استار برای شرح درباره توپ های لیگ برتر

به گزارش خبرنگاران، صادق درودگر در گفت وگو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: تمامی نظرات کارشناسان، مربیان و بازیکنان فوتبال را در این مورد در رسانه ها خوانده ایم و به آنها نیز توجه می کنیم، به همین دلیل امروز جلسه ای با حضور حیدر بهاروند رئیس و محمدرضا کشوری فرد دبیر سازمان لیگ برگزار کردیم و در نهایت نامه ای برای شرکت طرف قراردادی که توپ های دربی استار را برای ما تهیه نموده، فرستادیم.

وی اضافه کرد: در نامه سازمان لیگ از شرکت مذکور خواسته ایم شرح های کارشناسی خود را در قبال انتقاداتی که به توپ این فصل مسابقات صورت گرفته بدهند تا تصمیم های قانونی را بگیریم.

مدیر سازمان مالی فوتبال توضیح داد: توپ های دربی استار در دو فصل گذشته مسابقات باشگاهی فوتبال ایران استفاده می شد و ایرادی از توپ های این برند گرفته نشد و همه کیفیت این توپ ها را تأیید نموده بودند. ما به عنوان نماینده باشگاه ها پیگیر مسئله توپ مسابقات هستیم و نظر سرمربیان و بازیکنان باشگاه ها برای ما اهمیت فراوانی دارد و این مسئله را پیگیری می کنیم.

درودگر گفت: به شرکت طرف قرارداد 10 روز فرصت داده ایم تا نتیجه آنالیز های خود را همراه با مستندات به سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1398 بروزرسانی: 10 مهر 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 346

به "فرصت 10 روزه سازمان لیگ به شرکت دربی استار برای شرح درباره توپ های لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت 10 روزه سازمان لیگ به شرکت دربی استار برای شرح درباره توپ های لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید