فوتبال دنیا، آلبا: نمی دانم چرا از تیم ملی اسپانیا کنار گذاشته شدم

دفاع چپ بارسلونا با وجود داشتن سابقه اختلاف با سرمربی تیم ملی اسپانیا از دلیل دعوت نشدن به اردوی ماتادور اظهار بی اطلاعی کرد.

فوتبال دنیا، آلبا: نمی دانم چرا از تیم ملی اسپانیا کنار گذاشته شدم

به گزارش خبرنگاران، بزرگترین شوک در فهرست اعلام گردیده توسط لوئیس انریکه برای اردوی پیش روی تیم ملی اسپانیا، دعوت نشدن جوردی آلبا دفاع چپ بارسلونا بود، کسی که می گوید دلیل دعوت نشدنش را نمی داند.

آلبا که در بازی شب گذشته (یکشنبه) بارسلونا مقابل اوئسکا یکی از 8 گل تیمش را به ثمر رساند، در دوران مربیگری انریکه در بارسا با او اختلافاتی داشت و مدتی هم از ترکیب این تیم کنار گذاشته شد، گفت: من دوست دارم به تیم ملی بروم اما همه چیز به نظر سرمربی بستگی دارد و من باید به آن احترام بگذارم. انتظارش را نداشتم که به تیم ملی دعوت نشوم همانطور که در دوران بازیگری ام در والنسیا انتظار نداشتم به تیم ملی دعوت شوم.

آلبا اضافه نمود: حضور یا عدم حضورم در لیست تیم ملی به نظر من بستگی ندارد و نظر مربی مشخص کننده است. من واقعاً نمی دانم که چرا دعوت نگردیده ام. اگر کارهایم را خوب انجام دهم، این شانس را دارم که دوباره به تیم ملی برگردم. در حال حاضر مارکوس آلونسو و خوسه گایا در تیم هستند و آنها هم دو بازیکن بزرگ هستند.

دفاع چپ بارسا در پاسخ به این سؤال که آیا با لوئیس انریکه صحبتی در خصوص دعوت نشدنش داشته است، تأکید کرد: لازم نیست به کسی زنگ بزنم. تصمیمی است که گرفته شد. من هیچ مسئله ای با هیچ کسی در هیچ سطحی ندارم و از وضعیتم در تیم باشگاهی ام راضی ام.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 3 آذر 1397 شناسه مطلب: 74

به "فوتبال دنیا، آلبا: نمی دانم چرا از تیم ملی اسپانیا کنار گذاشته شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، آلبا: نمی دانم چرا از تیم ملی اسپانیا کنار گذاشته شدم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید