قانون منع به کارگیری بازنشستگان زمینه حضور جوانان را فراهم می نماید

به گزارش خبرنگاران، محمد محمودی شاه نشین بعد از ظهر شنبه در اولین جشنواره داستانی تئاتر طی سخنانی برگزاری این جشنواره با توجه به محدودیت های موجود را قابل تقدیر دانست و گفت: در شرایط امروز باید مدیریت جهادی داشته باشیم و مسئولان ایثارگرانه وارد میدان شوند.

قانون منع به کارگیری بازنشستگان زمینه حضور جوانان را فراهم می نماید

وی با بیان این که ناقوس بیداری جوانان در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی به صدا در می آید، گفت: جوانان در حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند اندیشه های خود را در زمینه های تئاتر، شعر و ادب برای رشد جامعه بیان نمایند.

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ترویج برخی باورهای ناامید نماینده در جامعه را مطرود دانست و گفت: برخی سعی دارند، باورهای ناامید نماینده را در جامعه اشاعه دهند و امید را از جوانان بگیرند.

وی گفت: در این شرایط وظیفه داریم، به طور جدی در حوزه نگاه به جوانان این مرز و بوم قدم برداریم، چرا که آینده این کشور به دست توانمند همین جوانان است.

محمودی شاه نشین اضافه نمود: اگر امروز این چنین در کنار هم در آرامش هستیم به خاطر وجود جوانان است که در مسیر اعتلا و بزرگی کشور جان خود را به دست گرفته و مدافع حریم و حرم و کشور شدند.

وی سپس به تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان اشاره نمود و گفت: اگر این مصوبه در مسیر صحیح راهنمایی گردد، قطعا شاهد تحول در مدیریت نهادها و سازمان های کشور و حضور جوانان خواهیم بود.

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اضافه نمود: مسئولان مادرزاد مسئول نبوده اند بلکه همین میدان دادن ها سبب شد که انقلاب این گونه در 40 سال گذشته رشد کند و به صندلی رفیعی برسد، جوانان خوش فکر بسیار در کشور داریم که شهرستان های غرب استان تهران و شهرستان ملارد نیز از این قاعده مستثنی نیستند .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 شهریور 1397 بروزرسانی: 19 شهریور 1397 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 56

به "قانون منع به کارگیری بازنشستگان زمینه حضور جوانان را فراهم می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قانون منع به کارگیری بازنشستگان زمینه حضور جوانان را فراهم می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید