لیگ برتر فوتبال؛ هیچ باشگاهی آمادگی میزبانی خود را اعلام نکرده است

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: هیچ یک از باشگاه های لیگ فزونی تاکنون استانداردسازی و تجهیز نهایی استادیوم خود را برای شروع مسابقات به طور رسمی به سازمان لیگ اعلام نکرده اند.

لیگ برتر فوتبال؛ هیچ باشگاهی آمادگی میزبانی خود را اعلام نکرده است

به گزارش مهر، حیدر بهاروند درباره روند آماده سازی استادیوم های لیگ رجحان گفت: برگزاری مناسب و استاندارد مسابقات لیگ برتر یکی از وظایف اصلی سازمان لیگ است و در این راستا نیز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تلاش نموده اند تا نوزدهمین دوره لیگ برتر در شرایطی مطلوب تر از گذشته برگزار گردد. استاندارد سازی استادیوم ها، فروش بلیت الکترونیک، شماره دار شدن جایگاه ها و همچنین ایجاد وضعیت مطلوب تر ایمنی برای تماشاگران هم از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا محسوب می گردد و هم خواسته شورای امنیت کشور می باشد.

رئیس سازمان لیگ فوتبال اضافه کرد: خوشبختانه بسیاری از خبرگان و صاحب نظران فوتبال از جمله شماری از سرمربیان تیم های لیگ رجحان این حرکت سازمان لیگ را تایید کردند و اجرای قانون و الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا را در راستای امینی استادیوم ها را اقدامی مناسب تلقی کردند.

وی با اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر به دلیل فراهم شدن همین شرایط عنوان نمود: اگرچه باشگاه های لیگ رجحان تمرینات آماده سازی خود را آغاز نموده اند و مجدانه به دنبال جذب بازیکن و تمرینات آماده سازی هستند اما متاسفانه این تلاش در بخش استاندارد سازی استادیوم های خانگی شان کمتر مشاهده می گردد و تاکنون هیچ باشگاه لیگ رجحان اتمام کار استانداردسازی استادیوم خود را اعلام ننموده است. آن هم در شرایطی که سرمربیان بعضی تیم ها تجهیز وزرشگاه ها را اقدامی شایسته و الزامی دانستند.

بهاروند تاکید نمود: تاکنون هیچ باشگاهی به صورت رسمی و کتبی اعلام آمادگی استادیوم خانگی خود را با ایجاد الزامات مورد نظر این سازمان اعلام ننموده، چنانچه اکثریت باشگاه ها آمادگی خود را به صورت رسمی به سازمان لیگ اعلام کنند این سازمان بلافاصله پس از بازدید مجدد، اقدامات اولیه را جهت آغاز مسابقات انجام خواهد داد و چنانچه بعضی باشگاه ها نتوانند استادیوم های خود را آماده کنند مسابقات این باشگاه ها در شهر و استان بی طرف و بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 2 شهریور 1398 شناسه مطلب: 280

به "لیگ برتر فوتبال؛ هیچ باشگاهی آمادگی میزبانی خود را اعلام نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال؛ هیچ باشگاهی آمادگی میزبانی خود را اعلام نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید