لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سرانجام راه

فصل چهارم و پایانی لیگ کشتی کلاسیک بانوان فردا(آدینه) برگزار و قهرمان اولین دوره برگزاری لیگ در این رشته نوپا تعیین می گردد.

لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سرانجام راه

به گزارش خبرنگاران، مراسم قرعه کشی فصل چهارم و پایانی رقابت های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور عصر امروز (پنج شنبه) برگزار گردید و تیم ها در یک گروه چهارم تیمی به توضیح زیر قرار گرفتند. شهر ما مشهد- مشاور املاک نور مازندران، مجتمع ورزشی حمید سوریان تهران- فرزند اورامانات کرمانشاه.

رقابت تیم های حاضر در لیگ از ساعت 10:30 فردا (آدینه) در محل خانه کشتی محمد بناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می گردد.

بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات، تیم قهرمان چهار فصل باشگاهی خواهد بود که بیشترین امتیاز را در چهار دوره (فصل) برگزاری این رقابت ها بدست آورده باشد.

در فصل نخست این مسابقات تیم های کافه کاله نور، باغچه مینو و شرکت عمران گلبهار به عنوان های اول تا سوم رسیدند، در فصل دوم تیم های مشاور املاک قهرمانان نور، شهرما شهرداری مشهد و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب اول تا سوم شدند و در فصل سوم تیم های مشاور املاک قهرمانان نور، مجله دنیای کشتی و مجتمع ورزشی حمید سوریان به ترتیب عنوان های نخست تا سوم را از آن خود کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 خرداد 1398 شناسه مطلب: 177

به "لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سرانجام راه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سرانجام راه"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید