ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد سلیمانی ضمن رد ارتباط پزشک و بیمار در حادثه اتفاق افتاده در بیمارستان شهید مدرس، علت اصلی حادثه را صرفا اختلافات خانوادگی مطرح کرد که هیچ ارتباطی به بیمارستان یا مسائل پزشکی و بیمار نداشته است.

ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس

وی گفت: هفته گذشته(15مرداد 97) مرد جوانی با ورود به کلینیک مرکز درمانی شهید مدرس، دکتر تارا از پزشکان متخصص این مرکز را با ضربات چاقو مصدوم کرد.

سلیمانی ادامه داد: بلافاصله پس از دستگیری فرد ضارب توسط نیروهای کوششگر انتظامی مستقر در بیمارستان و کوشش های مأمورین حراست بیمارستان شهیدمدرس، فرد ضارب که از نزدیکان پزشک حادثه دیده است، به انگیزه خود برای ضرب و جرح که اختلافات خانوادگی بوده، صریحا اعتراف نموده است.

به گفته وی، ضارب اعتراف کرد که به دلیل اختلافات خانوادگی قبلی از طرف بستگان به انجام این عمل مبادرت نموده است و با اعلام رابطه خویشاوندی با پزشک مذکور به عنوان آخرین نفر وارد اتاق پزشک می گردد.

رئیس بیمارستان شهید مدرس با اشاره به مصاحبه دکتر تارا با رسانه ها در خصوص عدم حضور نیروی انتظامی در این مرکز درمانی توضیح داد: بر اساس قرارداد همکاری با نیروی محترم انتظامی، پرسنل این نیرو همواره در مرکز حضور داشته و در خصوص این حادثه نیز با ورود به صحنه جرم ضمن اقدامات لازم، با همکاری منشی مستقر در کلینیک و حراست مرکز موفق به دستگیری فرد ضارب گردیدند.

سلیمانی همچنین با ارائه توضیحاتی به اقدامات درمانی صورت گرفته در روز حادثه پرداخت و گفت: پس از اطلاع از مصدوم گردیدن دکتر تارا با همکاری پزشکان متخصص و با حضور بر بالین وی شخصاً روند درمانی را برعهده گرفتم و پس از انتقال وی به اتاق عمل و با انجام اقدامات اولیه خطر جدی از پزشک مرکز برطرف گردید.

وی ادامه داد: نتیجه تصویربرداری های پزشکی ایشان نیز توسط حاذق ترین اساتید دانشگاه تفسیر و پس از اطمینان از انجام اقدامات کامل درمانی، دکتر تارا پس از دو شب بستری با حال عمومی مطلوب از مرکز درمانی مدرس ترخیص گردید.

سلیمانی همچنین با اشاره به مصاحبه فردی به نام دکتر نازنین شیرزادخان با یکی از رسانه ها در رابطه با این حادثه اذعان داشت: فرد مذکور هیچگونه رابطه استخدامی و یا سمتی در این بیمارستان نداشته.

بر اساس همین گزارش، پس از بررسی های به عمل آمده سمت مطرح گردیده وی در وزارت بهداشت در مصاحبه نیز صحت ندارد.

منبع: mehrnews.com
انتشار: بروزرسانی: 3 شهریور 1397 شناسه مطلب: 50

به "ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس" امتیاز دهید

1 کاربر به "ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید