مسابقات چوگان جام سفرا در لاهور شروع شد

صد و چهارمین دوره مسابقات چوگان جام سفیران در لاهور پاکستان شروع شد.

مسابقات چوگان جام سفرا در لاهور شروع شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان، یکصد و چهارمین رویداد جام سفیران چوگان یادبود شوکت خانم از فعالین مبارزه با سرطان به میزبانی بیمارستان بیماران سرطانی لاهور و با شعار چوگان صورتی در لاهور پاکستان در حال برگزاری است. این مراسم هر ساله به درخواست یکى از کشورهاى فعال در چوگان برگزار می گردد که هدف از آن ضمن برپایی مسابقه، آشنایی فعالین چوگان کشورهاى مختلف با یکدیگر و همچنین تصمیم گیرى هاى مهم و کلیدی در رابطه با نحوه برگزارى مسابقات و پیشبرد چوگان در سطح جهانی است.

بر همین اساس، حمزه ایلخانی زاده پیشکسوت و سفیر چوگان به عنوان نماینده کشورمان در این رویداد مهم بین المللی حضور پیدا نموده و طبیعتاً حضور نماینده ایران و سفیر فدراسیون جهانى چوگان در یک رویداد از اهمیت بالای آن حکایت می نماید.

سال جاری نمایندگان کشورهای استرالیا، انگلستان، سنگاپور، ایالات متحده امریکا، کاستاریکا، سوئد، ایرلند و البته ایران در این مراسم حضور دارند. نه تنها در طی سه روز گذشته مقامات بلند پایه پاکستان در این مراسم حضور یافته اند، بلکه قرار شده در روز آخر و همزمان با اختتامیه، رئیس جمهور پاکستان نیز شخصاً در این مراسم حضور یابد. در عین حال حضور خبرنگاران و نمایندگان خبرگزاری ها و شبکه های خبری بسیار چشمگیر و پر رنگ است و اخبار این مسابقه و همایش آن انعکاس زیادی در تمام شبکه هاى خبرى و جراید پیدا نموده است.

این رویداد تا روز یکشنبه دوازدهم آبان ماه از ساعت 13 تا 17 به وقت محلی برگزار و سپس پایان پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 3 دی 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 574

به "مسابقات چوگان جام سفرا در لاهور شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات چوگان جام سفرا در لاهور شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید