معرفی هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر جشنواره مهر مادر

به گزارش بهترین مارکت، هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر نخستین جشنواره فرهنگی و هنری مهر مادر معرفی شدند.

معرفی هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر جشنواره مهر مادر

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، روابط عمومی جشنواره فرهنگی و هنری مهر مادر؛ اسامی هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر این رویداد فرهنگی و هنری به این ترتیب معرفی شدند: محمدعلی سپهر، محمدهادی ابری و محمد یاراحمدیبر پایه این خبر؛ اطلاعات تکمیلی این هیات انتخاب به این توضیح است:

محمد یاراحمدی: کارشناس ارشد گرافیک و کارشناس کارگردانی سینماست. مدیریت هنری در جشنواره های مختلف سینمایی و رویدادهای فرهنگی و داوری چندین جشنواره طراحی پوستر در سطح کشور، برگزاری و شرکت در نمایشگاه های انفرادی و گروهی داخلی و بین المللی، در زمینه های پوستر، تایپوگرافی، کاریکاتور و نقاشیخط

محمدهادی ابری :مدرس دانشگاه های هنر تهران و مولف کتابهای آموزش هنر دانشگاهی است که تا به امروز در مسابقات و جشنواره های مختلف کشوری در بخش هنرهای تجسمی داور بوده است. وی فارغ التحصیل دانشگاه هنر و دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است که در بیش از بیست نمایشگاه خارجی و داخلی انفرادی و گروهی حضور داشته است.

محمدعلی سپهر : کارشناس ارشد رشته ارتباط تصویری و تصویرسازی از دانشگاه هنر تهران، مدرس آموزش عالی دانشگاه های هنر تهران و مشاور هنری ستاد وزارت کشاورزی . نویسنده و تصویرساز نشریات رشد و سروش بچه ها و مولف 18 عنوان کتاب در زمینه ادبیات و هنر و مدیر هنری نشریات برگ فرهنگ، یاد ایام، بصایر و برنده سه جایزه ملی در جشنواره های مطبوعاتی و دبیر بخش تجسمی چندین جشنواره هنری ملی.

شایان ذکر است نخستین جشنواره فرهنگی هنری مهر مادر به دبیری عبدالستار کاکایی روز 26 بهمن ماه همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 بهمن 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 688

به "معرفی هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر جشنواره مهر مادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی هیات انتخاب بخش های نقاشی و پوستر جشنواره مهر مادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید