نازنین ملایی: برای رسیدن به طلای آسیا استرس زیادی داشتم

قهرمان روئینگ بانوان آسیا گفت: با آمادگی کامل درقهرمانی آسیا شرکت نکردم با این حال خوشحالم به مدال طلا رسیدم.

نازنین ملایی: برای رسیدن به طلای آسیا استرس زیادی داشتم

نازنین ملایی در گفت و گو با خبرنگاران درباره کسب مدال طلا در مسابقات روئینگ قهرمانی آسیا اعلام کرد: مسابقات از کیفیت خوبی برخوردار بود و همه تیم ها به خوبی برای این مسابقات آماده شده بودند. البته من استرس خیلی زیادی داشتم چون از اردیبهشت تا مرداد به دلیل مسائل و حواشی که پیش آمده بود، نتوانستم درست تمرین کنم و عملا از تمرین دور ماندم اما یک ماه گذشته خوب تمرین کردم و توانستم خودم را به این مسابقات برسانم.

او ادامه داد: اینکه به مسابقات رسیدم را مدیون آقای فرزام هستم چون با تدابیر و هماهنگی هایی که خانم اشرف و آقای سهرابیان انجام دادند با تمرینات آقای فرزام کار کردم. سال هاست که من با او کار می کنم و با سیستم فیزیولوژی و روحی و روانی من کاملا آشنایی دارد و می داند چطور در یک ماه باقی مانده تا مسابقه من را به آن سطح بالای آمادگی برساند.

ملایی با اشاره به اینکه با آمادگی 100درصد در قهرمانی آسیا شرکت نکرد، گفت: با 60- 70 درصد آمادگی توانستم در قهرمانی آسیا حاضر شوم. درست است یک ماه گذشته زیر نظر آقای فرزام بودم اما تمرین از راه دور بود و نمی توانست مستقیم بالای سرم باشد، بنابراین با آمادگی کامل هم در مسابقات شرکت نکردم. با این حال خوشحالم توانستم به مدال طلا برسم.

او در خصوص شانس خود برای کسب سهمیه المپیک نیز توضیح داد: امیدوارم در مسابقات سهمیه المپیک یک مدال طلای دیگر کسب کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 29 آذر 1398 شناسه مطلب: 567

به "نازنین ملایی: برای رسیدن به طلای آسیا استرس زیادی داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نازنین ملایی: برای رسیدن به طلای آسیا استرس زیادی داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید