نقش مهم کمال در نقشه صعود پرسپولیس

این تصور که پرسپولیس برای فرار از شکست دوباره محتاطانه بازی کند، اصلا پیش بینی درستی نیست و دقیقا به همین دلیل کمال کامیابی نیا باید سنگین تر وظیفه را در میانه میدان به دوش بکشد.

نقش مهم کمال در نقشه صعود پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ، در بازی رفت برابر الدحیل، کمال کامیابی نیا تنها هافبک دفاعی پرسپولیس بود که اتفاقا عملکردی فراتر از تصور داشت. در بازی برگشت اما وظیفه او سنگین تر هم خواهد شد، به ویژه اگر کریم بوضیاف هم در خط میانی الدحیل به میدان برود. بای رفت را پرسپولیس با یک گل باخته و برای اینکه صعودش آسان تر گردد، باید در بازی دوم دروازه اش را بسته نگه دارد که با توجه به قدرت تهاجمی الدحیل کار دشواری به نظر می رسد اما غیرممکن نیست.

تنها چاره اش این است که شاگردان برانکو مثل بازی رفت، پرسینگ را از میانه زمین و حتی در زمین حریف اجرا نمایند و کمال که احتمالا باز هم تنها هافبک دفاعی پرسپولیس خواهد بود، در بهترین فاصله از مدافعان و همین طور هافبک های جلوتر از خودش قرار بگیرد. این تصور که پرسپولیس برای فرار از شکست دوباره محتاطانه بازی کند، اصلا پیش بینی درستی نیست و دقیقا به همین دلیل کمال کامیابی نیا باید سنگین تر وظیفه را در میانه میدان به دوش بکشد.

2 – 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 14 آذر 1397 شناسه مطلب: 79

به "نقش مهم کمال در نقشه صعود پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش مهم کمال در نقشه صعود پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید