هیئت نظارت علوم تحقیقات خراسان رضوی مدارک MBA و DBA را نامعتبر دانست

هیئت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی طی اطلاعیه ای، از نامعتبر بودن مدارک MBA و DBA به لحاظ علمی و آموزشگاه اطلاع داد.

هیئت نظارت علوم تحقیقات خراسان رضوی مدارک MBA و DBA را نامعتبر دانست

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، هیئت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری خراسان رضوی طی اطلاعیه ای، از نامعتبر بودن مدارک MBA و DBA به لحاظ علمی و آموزشگاه اطلاع داد.

در این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع تمامی شهروندان عزیز و کارکنان دستگاه های اجرایی، مؤسسات و شرکت های دولتی و غیردولتی می رساند؛ پیرو شکایات متعدد بعضی شهروندان و با عنایت به رسالت این هیئت برای اطلاع رسانی و تکریم ارباب رجوع، پیرو اطلاع رسانی های قبلی مجدداً اعلام می دارد؛ بعضی مؤسسات، مراکز آموزش عالی و افراد حقیقی و حقوقی مبادرت به برگزاری دوره هایی با عناوین (M.B.A و D.B.A) کرده و با انجام تبلیغات اغوانماینده گواهینامه های سرانجام این دوره ها را هم سطح مدارک و مقاطع دانشگاهی القاء و یا در اقدامی غیرقانونی در سرانجام این دوره ها مدرک دانشگاهی صادر می نمایند.

لذا با توجه به اطلاعیه ها و ابلاغیه های متعدد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تأکید می گردد؛ این دوره ها در صورت داشتن مجوز برگزاری، صرفاً جهت دانش افزایی است و به هیچ وجه ارزش دانشگاهی و مقطع تحصیلی نداشته و جهت استخدام و ادامه تحصیل فاقد اعتبار است.

گفتنی است استفاده غیرقانونی از این گواهینامه و مدارک برای اشخاص حقیقی یا حقوقی خلاف مقررات بوده و پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1398 بروزرسانی: 7 آبان 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 444

به "هیئت نظارت علوم تحقیقات خراسان رضوی مدارک MBA و DBA را نامعتبر دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیئت نظارت علوم تحقیقات خراسان رضوی مدارک MBA و DBA را نامعتبر دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید