پاسخ فیفا درباره پرونده جنجالی پروپئیچ

باشگاه استقلال جزئیات نامه نگاری فدراسیون فوتبال ایران با فیفا در ارتباط با پرونده بدهی پروپئیچ را منتشر و تاکید کرد در این پرونده جای نگرانی نیست.

پاسخ فیفا درباره پرونده جنجالی پروپئیچ

سایت باشگاه استقلال نوشت: طبق اعلام رسمی فیفا به فدراسیون فوتبال قرار بوده بدهی پروپئیچ از حساب باشگاه استقلال در فیفا تا پایان ماه سپتامبر پرداخت شود اما به دلیل آنکه این کار هنوز انجام نشده، فدراسیون فوتبال ایران در روز 13 اکتبر (16 روز قبل) دلیل پرداخت نشدن این پول را از فیفا پرسیده بود که جواب ارسالی فیفا به این ایمیل، بهترین و کامل ترین پاسخ جهت رفع تمامی نگرانی هاست.

پاسخ فیفا، روز 14 اکتبر در پاسخ به پیگیری فدراسیون فوتبال ایران درباره پرونده پروپئیچ:

1- در جلسه با هیات مدیره بانک (بانکی که قرار است پول پروپئیچ از طریق آن پرداخت شود) روشهای مختلف انتقال این پول را بررسی کردیم.

2- بانک مورد نظر قبل از اینکه بخواهد تصمیم بگیرد خواستار یکسری اطلاعات از دپارتمان مالی فیفا شده بود که ما این اطلاعات را به طور کامل به بانک توضیح دادیم.

3- از این به بعد این موضوع یک مسئله داخلی بانکی است که تاکنون به طول انجامیده و البته آنها (بانک) با حسابداری فیفا درارتباط هستند.

فیفا در پایان این ایمیل ارسالی ضمن تشکر از باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال بابت پیگیری این موضوع، طرف های ایرانی را به صبوری دعوت کرده و تاکید داشته که هر مسئله ای باشد، اطلاع خواهد داد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: بروزرسانی: 27 آذر 1398 شناسه مطلب: 562

به "پاسخ فیفا درباره پرونده جنجالی پروپئیچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ فیفا درباره پرونده جنجالی پروپئیچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید