پیگیری تمرینات شاگردان استیلی در حضور نمایندگان AFC، مصدومیت دروازه بان تیم فوتبال امید

به گزارش بهترین مارکت، تمرین تیم فوتبال امید کشورمان در حضور نمایندگان کنفدارسیون فوتبال آسیا (AFC) برگزار گردید که دروازه بان تیم به دلیل مصدومیت در این تمرین غایب بود.

پیگیری تمرینات شاگردان استیلی در حضور نمایندگان AFC، مصدومیت دروازه بان تیم فوتبال امید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تمرینات تیم فوتبال امید کشورمان عصر امروز (دوشنبه) با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در شهر سونگلا دنبال شد.

با توجه به فاصله کوتاه به جامانده تا شروع مسابقات قهرمانى زیر 23 سال آسیا در تایلند، تمرینات تیم امید ایران از امروز با حضور نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا در سونگلا پیگیرى شد. بازیکنان پس از گرم کردن، در دو گروه تمرین پرس و حفظ توپ را در دستور کار قرار دادند که کادر فنى در این بخش بر ضرورت تصمیم گیرى درست و تبادل پاس سالم تأکید داشت.

در ادامه حمید استیلى در بازى درون تیمى تاکتیک هاى مورد نظر کادر فنى را اجرا کرد که این بخش از تمرین با اصلاح و تکرار حرکات دنبال شد. مرور ضربات ایستگاهى، کرنر و همچنین تمرینات اختصاصى ضربه پایانی مهاجمان و دفع توپ مدافعان از دیگر بخش هاى این تمرین بود.

همچنین در تمرین امروز معراج اسماعیلی به دلیل مصدومیت مشارکت نداشت که شرایط دروازه بان تیم امید با انجام MRI تعیین خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اسفند 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 737

به "پیگیری تمرینات شاگردان استیلی در حضور نمایندگان AFC، مصدومیت دروازه بان تیم فوتبال امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری تمرینات شاگردان استیلی در حضور نمایندگان AFC، مصدومیت دروازه بان تیم فوتبال امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید