یک مجری شهامت ندارد از حق پخش حرف بزند

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج که اظهار نظرش در خصوص محرومیت چهار ساله خبرنگاران در صورت پرسش غیرمرتبط به یکی از سوژه های اصلی دو روز اخیر تبدیل شده است در شرح این اظهار نظر گفت: متاسفانه تلویزیون صحبت های بنده را به صورت گزینشی پخش کرد در حالی که مکلف است صحبت ها را به طور کامل پخش کند. من اظهار نظر به آن شکل را تکذیب می کنم. صحبت هایم گزینشی پخش شد.

یک مجری شهامت ندارد از حق پخش حرف بزند

وی در خصوص این اظهار نظرش هم که با واکنش های زیادی همراه بود گفت: این موضوع انطور که پخش شد نبود و من به مسائل دیگری هم اشاره کردم اما تنها همین بخش گزینش شد. برای من جای سوال دارد که چرا صحبت های دیگر من در خصوص مدیران باشگاه و بازیکنان پخش نشد.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: بنده در خصوص حق پخش تلویزیونی هم صحبت کردم. چرا این بخش از تلویزیون پخش نشد. چرا یک مجری شهامت ندارد در تلویزیون از دلایل ندادن حق پخش تلویویزنی صحبت کند و تا می خواهیم در این مورد صحبت کنیم می گویند وقت نداریم و بحث را عوض می نمایند؟

مهدی تاج که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما تبادل نظر می کرد، در خصوص نزدیک شدن به خاتمه مهلت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها و دریافت مجوز حرفه ای گفت: چند روز دیگر فرصت داریم و مسئولان امر در حال آنالیز مدارک هستند. امیدوارم این دو باشگاه مدارک خود را کامل نمایند تا مشکل برایشان ایجاد نگردد.

وی ادامه داد: مدیرانی که مسئول پیگیری این موضوع هستند از مسئولان باتجربه فوتبال کشور هستند و امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که مسئله ای برای این دو باشگاه ایجاد نگردد. البته اگر هم در مرحله اول مجوز حرفه ای این دو باشگاه ابطال گردد می توانند به رای صادر شده اعتراض نمایند و در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای به این موضوع رسیدگی می گردد.

تاج در خصوص میزان بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: تا آنجایی که در جریان بودم باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه ای داخلی بخش عمده ای از بدهی هایش را تسویه کرد اما هنوز بدهی دارد. چون رقم دقیقش را نمی دانم در خصوصش اظهار نظر نمی کنم.

وی در خصوص بدهی باشگاه استقلال و اینکه عنوان شده این بدهی بین 20 تا 30 میلیارد تومان است گفت: بعید می دانم این رقم باشد. هر چند رقم دقیق را نمی دانم اما فکر می کنم چه در بحث دریافت مجوز حرفه ای داخل و چه خارج باشگاه استقلال حدود 3 تا 4 میلیارد تومان بدهی دارد که باید همه یاری نمایند تا این مشکل رفع گردد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اعتراض بعضی بازیکنان به توپ های استفاده شده در لیگ برتر نیز گفت: در این مورد سازمان لیگ باید شرح بدهد. من اطلاعات کامل ندارم. این حق بازیکنان است که اعتراض نمایند. جمع بندی اگر این باشد که توپ ها ایراد دارد باید به سمت تغییر توپ ها برویم. البته این را هم در نظر بگیرید که هر دوره ای که توپ عوض شده این مسائل وجود داشته است.

وی در خصوص طرح منتشر شده از لباس تیم ملی برای دیدار با هنگ کنگ تیم ملی هم گفت: طرح لباس تیم ملی هنوز نهایی نشده. باید صبر نمایند تا لباس وزین و شیک از سوی اسپانسر البسه تیم ملی طراحی گردد. نباید مثل قبل از جام جهانی رفتار نمایند که گفتند پیراهن تیم ملی بیشتر شبیه زیر پیراهن است اما وقتی به جام جهانی رفتیم پیراهن تیم ملی از سوی فیفا به عنوان یکی از زیباترین لباس ها انتخاب شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1398 بروزرسانی: 31 شهریور 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 323

به "یک مجری شهامت ندارد از حق پخش حرف بزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مجری شهامت ندارد از حق پخش حرف بزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید