35 مصدوم و سه کشته؛ تلفات اعلام شده سانحه قطار زاهدان-تهران

به گزارش بهترین مارکت، قطار مسافری زاهدان-تهران عصر امروز در حدود 100 کیلومتری زاهدان از ریل خارج شد و تا کنون بر اساس آخرین آمارهای به دست آمده حدود 35 نفر مصدوم داشته و 3 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

35 مصدوم و سه کشته؛ تلفات اعلام شده سانحه قطار زاهدان-تهران

به گزارش خبرنگاران، بعد از ظهر امروز قطار مسافری زاهدان تهران دچار سانحه شد و به گفته صادق سکری، مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، این سانحه تاکنون 35 مصدوم و سه کشته برجای گذاشته است.

وی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: قطار مسافری ساعت 14:50 از ایستگاه زاهدان حرکت می کند و در ساعت 16 در یکصد کیلومتری زاهدان در ورودی ایستگاه شورو دچار سانحه شده و چند واگن از خط خارج می شوند.

به گزارش خبرنگاران، ایستگاه شورو از زیرمجموعه های راه آهن جنوب شرق است که البته جزو ایستگاه های لیست توقف قطار زاهدان تهران قرار ندارد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، این خبر را که همه واگن ها از خط خارج شده اند را تایید نکرد و اضافه نمود: تا کنون حدود 35 نفر از هموطنان مصدوم شده و سه نفر هم جان خود را از دست داده اند.

البته برخی منابع غیر رسمی تعداد جان باختگان این حادثه رابیشتر اعلام کرده اند و تعداد مصدومان را نیز بیشتر تخمین زده اند اما سکری، آن را تایید نکرد و گفت: علت حادثه هنوز مشخص نیست و کمیسیون عالی سوانح را به محل اعزام کرده ایم و به محض مشخص شدن، نتایج را اعلام خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: آخرین تعداد مصدومان و جانباختگان که از سوی اورژانس اعلام شده است و بیشتر نخواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت که تعداد کل مسافران این قطار 241 مسافر بوده که در هشت واگن مستقر بوده اند که پنج واگن واژگون شدند و هم اکنون در حال پاکسازی این منطقه هستیم و به محض رسیدن آمار جدید آن را به اطلاع عموم مردم خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1398 بروزرسانی: 9 آبان 1398 گردآورنده: behtarinmarket.org شناسه مطلب: 447

به "35 مصدوم و سه کشته؛ تلفات اعلام شده سانحه قطار زاهدان-تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "35 مصدوم و سه کشته؛ تلفات اعلام شده سانحه قطار زاهدان-تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید