77 درصد کار صدور کارت ملی هوشمند در یزد اجرا شده است

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی مکرمی امشب در نمایشگاه دستاوردهای دستگاه های اجرایی شهرستان بهاباد در چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: دولت تمام کوشش خود را برای تحقق دولت الکترونیک به کار گرفته است.

77 درصد کار صدور کارت ملی هوشمند در یزد اجرا شده است

وی اضافه نمود: ثبت احوال از دستگاه های ویژه حاکمیتی است که در سال های اخیر تحولات اساسی داشته و از پوسته سنتی خارج و کاملا مکانیزه شده است.

مکرمی با اشاره به اینکه77 درصد کار صدور کارت ملی هوشمند در استان اجرا شده است، تاکید نمود: این پروژه در نیمه اول سال آینده به صورت کامل به مرحله بهره برداری و کاربردی شدن خواهد رسید.

مدیرکل ثبت احوال استان یزد مطرح نمود: در حال حاضر 200 دستگاه با پایگاه جمعیتی ثبت احوال به صورت بر خط در ارتباط هستند و در 200 هزار نقطه کشور پایگاه های این سازمان در حال خدمات رسانی هستند.

وی با اشاره به لزوم ثبت مهاجرت برای دستیابی به آماری متقن از جمعیت هر شهرستان و استان گفت: طرحی در سازمان ثبت احوال در دست پیگیری است تا افراد هر گونه جابه جایی محل سکونت خود را به صورت الکترونیک به سازمان ثبت احوال اعلام نمایند.

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل ثبت احوال استان یزد در این سفر به سئوالات و مسائل مردم بهاباد در زمینه اسناد هویتی پاسخ داد و دستورات لازم را برای پیگیری خواسته های شهروندان به رئیس اداره ثبت احوال این شهرستان ابلاغ کرد .

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 20 خرداد 1398 شناسه مطلب: 164

به "77 درصد کار صدور کارت ملی هوشمند در یزد اجرا شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "77 درصد کار صدور کارت ملی هوشمند در یزد اجرا شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید