سلامتی و پزشکی

ابوریحان بیرونی از پیشگامان طب تجربی محسوب می گردد

به گزارش خبرنگاران، هم اندیشی آنالیز آراء و اندیشه های ابوریحان بیرونی با حضور علما، استادان، فرهیختگان و دوستداران علم و دانش روز سه شنبه 13 شهریورماه 97 در تالار اجتماعات شهید مطهری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار گردید.

11 آذر 1397

بازدید معاون رئیس جمهور از مرکز مهارت های بالینی تبریز

به گزارش خبرنگاران، صبح امروز شنبه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با استقبال استاندار آذربایجان شرقی وارد تبریز شد.

23 آبان 1397

ضرورت صیانت از صندلی پزشکان توسط مسئولان

استاندار زنجان گفت: صیانت از صندلی پزشکی باید مورد مسئولان توجه قرار گیرد.

25 مهر 1397

نظارت برمراکز تهیه مواد غذایی با به کارگیری دستگاه های سنجش پرتال

به گزارش خبرنگاران، دکتر حمیدرضا قاسم پور ادامه داد: بازرسان سلامت محیط این مرکز به روال سال های گذشته و با جدیت بیشتر، در ساعات مختلف شبانه روز و در نوبت های صبح، ظهر و شب، ضمن بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، علاوه بر بررسی بهداشت فردی، ساختمان،...

3 شهریور 1397

ماجرای چاقو خوردن پزشک بیمارستان شهید مدرس

به گزارش خبرنگاران، دکتر محمد سلیمانی ضمن رد ارتباط پزشک و بیمار در حادثه اتفاق افتاده در بیمارستان شهید مدرس، علت اصلی حادثه را صرفا اختلافات خانوادگی مطرح کرد که هیچ ارتباطی به بیمارستان یا مسائل پزشکی و بیمار نداشته است.

3 شهریور 1397

مصدومیت 18 نفر در تصادف اتوبوس با کامیون در جاده اردستان

به گزارش خبرنگاران، غفور راستین در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به حادثه تصادف کامیون و یک اتوبوس مسافربری، گفت: در این حادثه متاسفانه 18 تن مصدوم شدند.

3 شهریور 1397

9 هزار نفر به پزشکی قانونی آذربایجان شرقی مراجعه کردند

به گزارش خبرنگاران، بهرام صمدی راد اضافه نمود: این رقم درمقایسه با مدت مشابه سال گذشته 2.37 درصد افزایش داشته است.

3 شهریور 1397

فرار مالیاتی 500 پرونده پزشکان 30 میلیارد تومان است

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان امور مالیاتی، محمدرضا نوری در خصوص میزان مالیات پزشکان در تهران، گفت: از میان حدود 20 هزار پرونده پزشکان در تهران، تنها 11 هزار نفر برای عملکرد سال 1396 اظهارنامه ارائه کردند که میانگین مالیات اعلامی از سوی پزشکان برای...

3 شهریور 1397

مرکز ازدواج آسان در شرق تهران راه اندازی گردید

به گزارش خبرنگاران، بهمن نوری گفت: بعضی از شهروندان ساکن این منطقه قدرت برگزاری مراسم ازدواج را ندارند و این مرکز با هدف حمایت از خانواده های کم برخوردار در شرق تهران به بهره برداری رسید.

3 شهریور 1397

صندوق حمایت از تولیدات دانش بنیان در سازمان اوقاف تاسیس می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام محمدمهدی حاتمی معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه سازمان اوقاف و امور خیریهاظهار کرد: ظرفیت تولید محصولات دانش‌بنیان در حوزه پزشکی ازجمله تولید ایمپلنت‌های ارتوپدی در...

24 مرداد 1397

سفید کردن دندان (bleaching) چیست؟ مزایا و معایب سفید کردن دندان چیست؟

امروزه زیبایی دندان ها بسیار اهمیت پیدا کرده است و استفاده از روشهایی سفید کردن دندان (bleaching) بسیار رایج است، اما سوال این است که در فرایند سفید کردن چه عملیاتی انجام میشود و آیا عوارضی را به همراه دارد و یا عمر سفید ماندن دندان چقدر است و یا سوالات دیگر...

31 خرداد 1397

استفاده از بیگودی و روشهای دیگر برای فر کردن مو

خیلی ها از طرح موهای فر خوششان می‌آید، اما روشهای معمول فر کردن مو می‌تواند سخت باشد و یا ممکن است به موهایتان آسیب برساند ما در این مقاله سعی کرده ایم شیوه هایی را معرفی کنیم که کمترین آسیب را به موهایتان بزند و در ضمن آسان هم باشد.

31 خرداد 1397