اخبار صنعت

208 موزه در دولت های یازدهم و دوازدهم راه اندازی شده است

مدیرکل موزه های کشور گفت: از سال 57 تا 92 در مجموع 429 موزه و از سال 92 تا سرانجام مهر ماه 97 یعنی در دولت های یازدهم و دوازدهم، 208 موزه در کشور ایجاد شده است.

19 مرداد 1398

خبرنگاران 90 تن فرآورده دامی غیرقابل مصرف در اصفهان کشف شد

اصفهان - خبرنگاران - مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت :90 تن انواع فرآورده های خام دامی غیر بهداشتی و فاسد در یک ماه اخیر در این استان جمع آوری و نابود شده است.

15 مرداد 1398

خبرنگاران 4 طرح کشاورزی در سردشت آماده بهره برداری است

مهاباد- خبرنگاران- مدیر جهاد کشاورزی سردشت گفت: چهار طرح به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این شهرستان آماده بهره برداری است.

14 مرداد 1398

10 ترفند طبیعی برای زیباتر شدن خانم ها

خبرنگاران - ترجمه از پردیس بختیاری: زمانی که صحبت از زیبایی می گردد، اکثر خانم ها به اولین چیزی که فکر می نمایند لوازم آرایش است، اما راه های طبیعی دیگری هم برای زیباتر شدن وجود دارد. اگر دوست دارید که با آنها آشنا شوید، در ادامه همراه مان باشید.

14 مرداد 1398

ترامپ با وجود ابهامات مهم در توافق با مکزیک از آن دفاع می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ترامپ با وجود انتقاداتی که به توافق این کشور با مکزیک انجام شده است از آن دفاع کرد. این انتقادها حاکی از آن است که هیچ تعهد جدی جدیدی برای محدود کردن مهاجران غیرقانونی به آمریکا صورت نگرفته است. ترامپ اظهار داشته است...

9 مرداد 1398

مرکزی برای توانمندسازی زنان

فاطمه کاظمی- همدان - خبرنگار:چندی است موضوع انتخاب زنان در پست های مدیریتی به صورت جدی در کشور مطرح شده است. گذشته از این که با سنگ اندازی هایی وعده انتخاب وزیر زن به مدیرکل سازمان ها و ادارات و در استان ها به معاونت فرماندار تنزل پیدا کرد، انتخاب زنان...

8 مرداد 1398

حاشیه دیدار داماش - پرسپولیس، خروج بازیکنان 2 تیم از زمین در میان عصبانیت تماشاگران

در حالی که تماشاگران دیدار داماش گیلانیان - پرسپولیس به شدت از برگزار نشدن بازی عصبانی بودند، بازیکنان دو تیم راهی رختکن شدند.

7 مرداد 1398

حمله پلیس سودان با گاز اشک آور به تظاهرات کنندگان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیاالیوم، نیروهای واکنش سریع و پلیس سودان با گاز اشک آور به تظاهرات کنندگان در خارطوم حمله کردند و موانعی که تظاهرات کنندگان ایجاد نموده بودند را برداشتند.

30 تیر 1398

توقف تغییرکاربری مسکونی به تجاری

زهرا نژادبهرام - عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران: براساس طرح جامع شهری، اراضی مناطق شهرداری براساس بافت های مسکونی، صنعتی، تجاری، اداری و کشاورزی تقسیم بندی و در طرح تفصیلی معیارها و ضوابط کلی هریک از بخش ها با توجه به موقعیت جغرافیایی و میزان...

29 تیر 1398

سیستم هوشمند پرورش ماهی در کشور بومی شد

تهران- خبرنگاران- تعدای از نیروهای جوان با راه اندازی یک واحد فناور مستقر در پارک علم و فناوری همدان، پیروز به بومی سازی سیستم هوشمند پرورش ماهیان، شیلات و کشاورزی در کشور شدند.

26 تیر 1398

چین برای ادامه جنگ تجاری با آمریکا اعلام آمادگی کرد

حزب کمونیست چین از شرکت ها و مردم این کشور خواست تا همچون صخره در برابر جنگ تجاری آمریکا مقاومت نمایند و با اتکاء به تمدن 5 هزارساله خود بار دیگر از پس طوفانی سهمگین با پیروزی و سربلندی سَر برآورند.

23 تیر 1398

آنالیز مالی اتاوا کانادا

اتاوا پایتخت کشور کانادا بوده و از جمله شهر هایی است که گردشگران بسیاری هرساله آن را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند. باید بدانید که اتاوا آب و هوای مناسبی نسبت به سایر مراکز کانادا داشته و می تواند سفری لذت بخش برایتان به ارمغان آورد. این شهر مرکز...

18 تیر 1398

امید در خانه سبز

زهرا جودی-خبرنگار:حوالی ظهر است، چند زن روی پله های پر شیب کارگاه خیاطی نشسته و خیره به بخار برآمده از لیوان های چای، در رؤیایی عمیق فرو رفته اند.

2 تیر 1398

بلومبرگ: چین در حال خرید نفت بیشتر از آمریکا است

پکن- خبرنگاران- گزارش شبکه خبری بلومبرگ از منطقه آسیای شرقی حاکی است که شرکت های چینی و پالایشگاه های این کشور در حال خریدهای نفتی بیشتر از آمریکا هستند.

31 خرداد 1398

کامپوزیت همرنگ با دندان فراوری شد

کامپوزیت همرنگ با دندان به همت یک شرکت دانش بنیان داخلی فراوری شد.

29 خرداد 1398

راه اندازی دبیرخانه ارتباط استانداری با دانشگاه ها در قم

به گزارش خبرنگاران، بهرام سرمست عصر چهارشنبه در نشست صمیمی با رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار گردید، گفت: امروزه همه دغدغه توسعه و پیشرفت را دارند اما فاصله میان تئوری و عمل زیاد است.

11 خرداد 1398

دولت ترامپ معافیت از تحریم های نفتی ایران را تمدید می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی ان بی سی، دولت ترامپ با اجازه دادن به ایران برای ادامه صادرات نفت، فضای بازی برای خود باقی می گذارد که در ادامه سال جاری می تواند کاتالیزوری برای کاهش قیمت های نفت باشد.

6 خرداد 1398

برداشت شن و ماسه نیازمند اصلاح است، تعطیلی 2 معدن جاده هراز

به گزارش خبرنگاران، سید یونس حسینی ظهر چهارشنبه در حاشیه بازدید از معاون محور هراز در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به ارسال گزارش هایی درباره عدم رعایت مسائل زیست محیطی از سوی برخی معادن گفت: برخی از معادن در بستر رودخانه فعالیت دارند و برخی دیگر نیز...

1 خرداد 1398

بهره برداری از 1310هکتار اراضی پایاب سد سهند تا تابستان سال98

به گزارش خبرنگاران، عصر امروز پنج شنبه دومین جلسه کمیته راهبردی پایاب سد سهند با حضور امینی نماینده مردم هشترود، غفار زاده مدیرعامل آب منطقه ای استان و به ریاست امینیان فرماندار هشترود برگزار گردید.

16 فروردین 1398

آمادگی اوگاندا برای بهره گیری از تکنولوژی کشاورزی خراسان جنوبی

قائم مقام دفتر سرمایه گذاری نهاد ریاست جمهوری اوگاندا از اعلام آمادگی اوگاندا برای استفاده از تکنولوژی های جمهوری اسلامی ایران و خراسان جنوبی در زمینه کشاورزی اطلاع داد.

21 اسفند 1397
تعداد: (37)