اخبار صنعت

شروع عملیات احداث فاز چهارم پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از شروع عملیات احداث فاز 4 این پالایشگاه اطلاع داد.

19 آذر 1397

باغات پسته جوان سازی می شوند

به گزارش خبرنگاران به نقل از صدا و سیما؛ ­ شکراله حاجی وند ­­با اشاره به اینکه این طرح سبب بهره وری تولیدات باغات می گردد اضافه کرد: 900 هزار هکتار باغات کشور نیازمند اصلاح و نوسازی است که سال جاری 100 هزار هکتار آن انجام خواهد شد.

8 آذر 1397

توقف واردات نفت ایران در صدر دستور کار دیدار وزرای آمریکا و هند

وزرای امور خارجه و دفاع آمریکا و هند، 6 سپتامبر در چارچوب مذاکرات موسوم به 2+2 دیدار می نمایند و پیش بینی می گردد که توقف واردات نفت ایران در صدر دستور کار گفت وگوهای این چهار وزیر قرار گیرد.

27 آبان 1397

انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن کرمانشاهی تشکیل می گردد

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان روغن کرمانشاهی ظرف 20 روز آینده راه اندازی می گردد.

17 شهریور 1397

خداداد عزیزی در نشست خبری قبل از بازی با ماشین سازی شرکت نکرد

به گزارش خبرنگاران، درحالیکه عصر امروز چهارشنبه نشست خبری فیروز کریمی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز برگزار گردید ولی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت به نشست خبری پیش از بازی با گسترش فولاد نرسید.

3 شهریور 1397

وزیر صنعت اندونزی خواستار افزایش همکاری با ووشو ایران گردید

وزیر صنعت اندونزی که ریاست فدراسیون ووشوی این کشور را نیز برعهده دارد، خواستار افزایش همکاری با فدراسیون ووشوی ایران گردید.

3 شهریور 1397

66 طرح کشاورزی آذربایجان شرقی در هفته دولت افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران، اکبر فتحی روز سه شنبه در اعلام کرد و گو با خبرنگاران با بیان اینکه بخش کشاورزی از جمله ارکان مهم اقتصاد مقاومتی و امنیت غذایی کشور محسوب می گردد، اضافه کرد: همه کوشش کارکنان این سازمان در جهت نیل به خودکفایی محصولات اساسی و در راستای...

28 مرداد 1397

حضور زنان در فعالیت های اقتصادی بخش کشاورزی افزایش یافته است

به گزارش خبرنگاران، طاهره فیروزی ظهر سه شنبه در نشست حقوق شهروندی در بخش کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه زنان نقش مهمی در توسعه بخش کشاورزی دارند، گفت: دو هزار و 500 پروانه بهره برداری برای زنان در بخش کشاورزی صادر گردیده است.

28 مرداد 1397

خرید 84 قلم کالای صنعت نفت دارای مشابه داخلی ممنوع شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نفت، بیژن زنگنه در این ابلاغیه عنوان کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات علاوه بر اجرای...

24 مرداد 1397